۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 37393
  • ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹
  • 128 بازدید
  • ارسال توسط :
تغییر نام میدان پارچین به نام شهید سردار سلیمانی
تغییر نام میدان پارچین به نام شهید سردار سلیمانی

تغییر نام میدان پارچین به نام شهید سردار سلیمانی

پاکدشت – آبرومند: مزین کردن خیابانها و میادین شهر به نام مبارک شهدا گامی درجهت یادآوری ایثار و رشادت‌های آن دلاور مردان است. به گزارش خبرنگار ما – داریوش پازوکی شهردار پاکدشت ضمن عرض تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و محکوم کردن جنایت استکبار جهانی گفت: در راستای ارج […]

پاکدشت – آبرومند: مزین کردن خیابانها و میادین شهر به نام مبارک شهدا گامی درجهت یادآوری ایثار و رشادت‌های آن دلاور مردان است.

به گزارش خبرنگار ما – داریوش پازوکی شهردار پاکدشت ضمن عرض تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و محکوم کردن جنایت استکبار جهانی گفت: در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و به ویژه رشادت ها و فداکاری های شهدای مدافع حرم و در رأس آنها سردار دلها، میدان پارچین به نام سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مزین و تغییر نام یافت.

 

وی با بیان اینکه هدف از این اقدام ترویج و اشاعۀ فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است، تأکید کرد: بدون شک خون پاک این فرماندۀ بینظیراسلام ارکان جبهۀ کفر، نفا و استکبار جهانی را فرو خواهد ریخت.

 

وی در پایان اذعان داشت: مدیریت شهری پاکدشت در راستای معرفی بیش از پیش زندگی سراسر نور این سرباز ولایت برنامه هایی را در نظر دارد که در آیندۀ نزدیک به سمع و نظر شهروندان شهید پرور و ولایی پاکدشت خواهد رسید .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*