۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 46748
  • ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۲
  • 37 بازدید
  • ارسال توسط :
تغییر وضعیت بیماری کرونا نبایستی عادی‌انگاری کاذب کند
تغییر وضعیت بیماری کرونا نبایستی عادی‌انگاری کاذب کند

تغییر وضعیت بیماری کرونا نبایستی عادی‌انگاری کاذب کند

شهریار – آبرومند: طاهری فرماندار شهریار با اشاره اینکه تغییر وضعیت هشدار کرونایی شهرها به زرد و آبی نبایستی عادی‌انگاری کاذب را به منظور جلوگیری از مشکلات بعدی ایجاد کند، گفت: با توجه به مجوز فعالیت تالارها با ظرفیت یک‌سوم، نظارت بر فعالیت تالارهای شهریار توسط دستگاه‌های مربوطه بسیار مهم است. به گزارش خبرنگار ما […]

شهریار – آبرومند: طاهری فرماندار شهریار با اشاره اینکه تغییر وضعیت هشدار کرونایی شهرها به زرد و آبی نبایستی عادی‌انگاری کاذب را به منظور جلوگیری از مشکلات بعدی ایجاد کند، گفت: با توجه به مجوز فعالیت تالارها با ظرفیت یک‌سوم، نظارت بر فعالیت تالارهای شهریار توسط دستگاه‌های مربوطه بسیار مهم است.

به گزارش خبرنگار ما – جلسه هفتگی ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا امروز به ریاست طاهری فرماندار و با حضور حجت الاسلام و المسلمین بابائیان امام جمعه اندیشه و سایر مدیران و اعضای این ستاد برگزار شد.

 

نورالله طاهری فرماندار شهریار امروز ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: از زحمات تمامی دست اندرکاران ستاد من جمله شبکه بهداشت و درمان، بسیج، هلال احمر، شهرداری‌ها و بخشداری‌ها و نقش آفرینی مهم ائمه جمعه و جماعات تقدیر و تشکر می کنم که به حمدالله امروز بسیاری از شهرها در وضعیت زرد و آبی قرار گرفته است.

 

وی با توجه به وضعیت فعلی و رفع برخی از محدودیت‌ها افزود: تبدیل وضعیت شهرستان‌ها به زرد و آبی نبایستی عادی انگاری کاذب ایجاد کند که اخطار ایجاد مشکلات فزاینده در آینده نزدیک را برای ما به دنبال دارد.

 

فرماندار شهریار بیان داشت: تغییر وضعیت شهرها نباید در رعایت دستورالعمل‌ها و اجرای محدودیت‌ها تاثیر منفی داشته باشد و تمامی ادارات و دستگاه‌ها موظف هستند ضمن تداوم سخت گیری ها با احتیاط و حتی ترس به اقدامات خود ادامه دهند.

 

طاهری گفت: تیم های سیار و نظارت غربالگری با توجه به وضعیت ویژه شهرستان شهریار بایستی زیر نظر شبکه بهداشت ودرمان همچنان به فعالیت خود ادامه دهند و رصد محله به محله و خانه به خانه برای جلوگیری از افزایش آمار این بیماری اجرا شود.

 

وی با اشاره به آغاز فعالیت محدود تالارها ادامه داد: تالارها اجازه برگزاری مراسم بیشتر از ظرفیت یک سوم را ندارد که این کار نظارت دستگاه‌ها از جمله اصناف، اداره صمت و نیروی انتظامی را سخت تر می کند و تالارداران محترم بایستی همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند تا تلاش‌های ما در مدت اخیر از بین نرود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*