۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سیاسی » عناوین اصلی » لرستان
  • شناسه : 28889
  • ۰۸ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۲
  • 179 بازدید
  • ارسال توسط :
تفکر انقلابی در جامعه اسلامی تقویت شود
تفکر انقلابی در جامعه اسلامی تقویت شود

تفکر انقلابی در جامعه اسلامی تقویت شود

بروجرد – آبرومند: امام جمعه بروجرد گفت: تفکر انقلابی و جهادی باید در جامعه اسلامی تقویت شود.     به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی روز شنبه در آئین عزادرای شهادت امام جعفر صادق (ع) در حرم مطهر امام زاده جعفر بروجرد افزود: امام صادق (ع) […]

بروجرد – آبرومند: امام جمعه بروجرد گفت: تفکر انقلابی و جهادی باید در جامعه اسلامی تقویت شود.

 

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی روز شنبه در آئین عزادرای شهادت امام جعفر صادق (ع) در حرم مطهر امام زاده جعفر بروجرد افزود: امام صادق (ع) شاگردان زیادی داشت ولی مجاهد در راه خدا نبودند تا امام (ع) را در زمان قیام علیه دشمنان یاری کنند.

 

وی اظهارداشت: برخی خیال می‌کنند که مبارزه و انقلابی بودن با تقدس منافات دارد که این تفکر غلطی است.

 

امام جمعه بروجرد بیان کرد: همه امامان ما یا شهید شدند یا مسموم، چرا که همه مجاهد در راه خدا بودند.

 

حجت الاسلام والمسلمین حسینی اضافه کرد: انقلابی بودن و اصرار داشتن بر اجرای احکام الهی و مبارزه جدی با دشمن و تضعیف نشدن در برابر دشمن یعنی مدیریت جهادی و دلسوزی و بی تفاوت نبودن یعنی انقلابی بودن است.

وی ادامه داد: با همه توان باید از نظام باید دفاع کنیم زیرا امروز به لطف پرودگار ایران اسلامی در اوج قدرت و عزت است.

امام جمعه بروجرد یادآور شد: ترامپ پرسیده اگر جنگ شود چند نفر کشته می‌شود گفته اند ۱۵۰ هزار نفر و به همین دلیل او از جنگ منصرف شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: چرا امروز ترامپ انسان دوست شده مگر کودکان بی گناه در یمن به خاک و خون کشیده می‌شود اشکالی ندارد، این ناشی از ضعف و ناتوانی انان در مواجه با ایران اسلامی است.

وی با انتقاد از عملکرد سازمان تبلیغات اسلامی و شورای هیات مذهبی شهرستان افزود: این ۲ نهاد باید در راستای برگزاری آیین‌های مذهبی تلاش بیشتری کنند و نصب چند بنر و تبلیغات اقدام مطلوبی در این راستا نیست.

 

امام جمعه بروجرد اظهارداشت: بروجرد با این پیشینه مذهبی و فرهنگی باید در برگزاری آیین‌های مذهبی با شکوه خاصی ظاهر شود و اینگونه مراسمات در شان ائمه اطهار (س) نیست.

وی بیان کرد: برخی از کسبه و بازاریان بروجرد در این روز و زمان برگزاری آیین‌های مذهبی محل کسب خود را تعطیل نکرده‌اند که این مهم در شان مردم این شهرستان نیست.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*