۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 3613
  • ۰۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۵
  • 83 بازدید
  • ارسال توسط :

تقدیر از کشتی گیر خردسال و آینده دار قرچک

قرچک – ابتکارآنلاین:طی مراسمی در اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک از ابراهیم اصغری کشتی گیر خردسال آینده دار قرچک تقدیر به عمل آمد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- در این مراسم حسین قاسی زاده با تقدیر از عملکرد خوب این کشتی گیر خردسال گفت: ورزشکاران خردسال و نوجوان آیندگان ورزش کشور هستند و سرمـایه گذاری و […]

قرچک – ابتکارآنلاین:طی مراسمی در اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک از ابراهیم اصغری کشتی گیر خردسال آینده دار قرچک تقدیر به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- در این مراسم حسین قاسی زاده با تقدیر از عملکرد خوب این کشتی گیر خردسال گفت: ورزشکاران خردسال و نوجوان آیندگان ورزش کشور هستند و سرمـایه گذاری و برنامه ریـزی در این رده های سنی بسیار اهمیت دارد.

وی ادامه داد: ابراهیم اصغری نیز یکی از ورزشکاران با انگیزه قرچک است که با تلاش خود موفق به کسب مقام قهرمانی کشور و راه یابی به اردوی تیم ملی شده است.

گفتنی است ابراهیم اصغری در قالب تیم تهران در رقـابت هـای کشتی خـردسالان قهرمانی کشور بـا شکست حریفان خود از تیم های کاشان، خراسان رضوی، البرز، کرمانشاه و شیراز به مقام قهرمانی دست پیدا کـرد.

لازم به ذکراست این کشتی گیر خردسال به مناسبت روز جهانی کودک در رشته آزاد که در شهرستان شهریار برگزار خواهد شد شرکت خواهد کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*