۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 37741
  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۸
  • 66 بازدید
  • ارسال توسط :
تقویت اتحادیه ها باید با هدف سود آوری و مشتری مداری باشد
تقویت اتحادیه ها باید با هدف سود آوری و مشتری مداری باشد

تقویت اتحادیه ها باید با هدف سود آوری و مشتری مداری باشد

فیروزکوه – آبرومند: فرماندار فیروزکوه گفت: باید در راستای تقویت اتحادیه و اصناف به منظور سود آوری ، مشتری مداری ، حقوق شهروندی، تکریم ارباب رجوع در این حوزه برنامه ریزی شود.   به گزارش خبرنگار ما – مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در حاشیه بازدید از صاحبان صنوف شهرستان با تاکید بر نقش […]

فیروزکوه – آبرومند: فرماندار فیروزکوه گفت: باید در راستای تقویت اتحادیه و اصناف به منظور سود آوری ، مشتری مداری ، حقوق شهروندی، تکریم ارباب رجوع در این حوزه برنامه ریزی شود.

 

به گزارش خبرنگار ما – مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در حاشیه بازدید از صاحبان صنوف شهرستان با تاکید بر نقش صنوف در رونق تولید اذعان داشت: اتحادیه ها و اتاق اصناف به عنوان یک تشکل عظیم و مردمی در شهرستان می توانند در خیلی از مسائل تأثیر گذار باشند و در جهت ارائه خدمات و اطلاع رسانی در زمینه مسائل سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی در جهت رشد و توسعه به شهرستان خدمات مطلوبی را ارائه دهند.

وی در ادامه با اشاره به تاسیس سه اتحادیه در این شهرستان، تصریح کرد:  امروز شاهد تاسیس سه اتحادیه مصالح فروشان، رستوران داران و پارچه فروشان در شهرستان فیروزکوه هستیم و باید در راستای تقویت اتحادیه و اصناف به منظور سود آوری ، مشتری مداری ، حقوق شهروندی، تکریم ارباب رجوع در این حوزه برنامه ریزی شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه تقویت صنوف می تواند در افزایش و رونق تولید موثر باشد، بیان داشت: در این مسیر ابتدا باید زمینه ها فراهم شود، آسیب شناسی به موقع صورت گیرد و در مراحل بعدی با اطلاع رسانی و تبلیغات بازار را به حرکت در آورد و کسبه با فعالیت و سود آوری بیش از پیش فعالیت نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*