۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » ري » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 59579
  • ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۱
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
تلاقی روز خبرنگار و عاشورا رسالتی عظیم برای اصحاب رسانه
تلاقی روز خبرنگار و عاشورا رسالتی عظیم برای اصحاب رسانه

تلاقی روز خبرنگار و عاشورا رسالتی عظیم برای اصحاب رسانه

ری – آبرومند: معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری طی پیامی به مناسبت روز خبرنگار، این فرصت را تلاقی عظیمی برای اصحاب رسانه اعلام کرد.   به گزارش خبرنگار آبرومند – حمید زمانی طی این پیام ضمن تسلیت و تهنیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) , به فرا رسیدن روز […]

ری – آبرومند: معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری طی پیامی به مناسبت روز خبرنگار، این فرصت را تلاقی عظیمی برای اصحاب رسانه اعلام کرد.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – حمید زمانی طی این پیام ضمن تسلیت و تهنیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) , به فرا رسیدن روز خبرنگار اشاره کرد و بن مایه نامگذاری چنین روزی را شهادت برشمرد.

 

وی اعلام کرد: کربلا در کربلا می ماند اگر رسانه بزرگی مانند زینب(س) نبود، خواهر شیرمردی که رسالتش را بیان حق دانست و تا پای جان برای ایستادگی در برابر حکومت ظلم و جور ایستاد و خواهر علم پیام آوری و خبر رسانی را بر دوش گرفت.

 

فرماندار ویژه شهرری گفت: امسال روز خبرنگار درست با روز عاشورا تلاقی یافته، تصادفی که رسالتی بزرگ را برای خبرنگاران و اصحاب رسانه یادآوری می کند، حرکت در مسیر حق و پیام آوری از حقیقت و واقعیت.

 

وی ادامه داد: اصحاب رسانه شهدای بسیاری را در راه پاسداری از حق و حقیت و اطلاع رسانی به جامعه تقدیم کرده است، درست مانند شهید محمود صارمی که به شکلی ناجوانمردانه و بیگناه به شهادت رسید.

 

زمانی تاکید کرد: حرمت قلم جز در مسیر چرخش بر مدار حق و عدالت نیست، همان علتی که سیدالشهدا(ع) برایش جنگید و به شهادت رسید و جا دارد با این تلاقی مبارک، اصحاب رسانه نیز، قلم در همین مسیر پر فراز و نشیب بچرخانند و نویسنده حق و عدالت باشند.

 

۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی  است که با تصویب شورای فرهنگ عمومی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*