۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 6762
  • ۰۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۰
  • 139 بازدید
  • ارسال توسط :

تمجید مشهدی عباسی از تعامل و وحدت رویه بین مسؤولان محلی فیروزکوه

فیروزکوه – ابتکار ورامین: نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی از تعامل و وحدت رویه بین مسؤولان محلی فیروزکوه در پیشبرد امور در مسیر خدمت رسانی به مردم تمجید کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری فیروزکوه – حمیدرضا مشهدی عباسی در جمع فرماندار و برخی مسؤولان محلی شهرستان فیروزکوه با […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی از تعامل و وحدت رویه بین مسؤولان محلی فیروزکوه در پیشبرد امور در مسیر خدمت رسانی به مردم تمجید کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری فیروزکوه – حمیدرضا مشهدی عباسی در جمع فرماندار و برخی مسؤولان محلی شهرستان فیروزکوه با اشاره به نامگذاری سال ۹۴ به سال “دولت و ملت، همدلی و همزبانی” از سوی مقام معظم رهبری اظهارکرد: نامگذاری هر سال توسط معظم له با توجه به عمق نگاه استراتژیک ایشان به شرایط منطقه و بین الملل بوده و در راستای شعار سنوات گذشته است.

وی گفت: این نامگذاری ها نقشه راه کشور را ترسیم می کند و در عین حال، حرکت در راستای تحقق این شعارها می تواند زمینه تعالی و پیشرفت کشور را در عرصه های مختلف فراهم سازد.

مشهدی عباسی در ادامه با تمجید از تعامل و وحدت رویه موجود بین مسؤولان محلی فیروزکوه، تصریح کرد: مدیران شهرستان فیروزکوه به معنای واقعی کلمه در پیشبرد امور و خدمت رسانی به مردم پای کار هستند و از ظرفیت نماینده مجلس به خوبی بهره گیری می کنند.

وی بطور نمونه گاز رسانی به مناطق دور افتاده، آسفالت روستاها، اجرای طرح های هادی در روستاها و انجام پروژه های فراوان در حوزه راه را از جمله اقدامات اساسی انجام شده در شهرستان طی سال گذشته برشمرد که با وحدت رویه و دلسوزی و تلاش مجدانه مسؤولان شهرستان حاصل شده است.

در این جلسه هر یک از مدیران حاضر ضمن ارائه گزارشی مختصر از عملکرد خود در سال گذشته، به بیان برنامه های سال ۹۴ پرداختند.

معاونان سیاسی و انتظامی و برنامه ریزی و اداری- مالی فرمانداری، بخشدار مرکزی، سرپرست اداره راه و شهرسازی، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مدیر جهاد کشاورزی، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس سازمان تامین اجتماعی شعبه فیروزکوه، دیگر مسؤولان حاضر در این جلسه بودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*