۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » فيروزكوه
  • شناسه : 31609
  • ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۷
  • 47 بازدید
  • ارسال توسط :
تمرکز کار فرهنگی میبایست روی نسل کودک و نوجوان باشد
تمرکز کار فرهنگی میبایست روی نسل کودک و نوجوان باشد

تمرکز کار فرهنگی میبایست روی نسل کودک و نوجوان باشد

فیروزکوه – آبرومند: به مناسبت به روز آزادگان، نشستی صمیمی و دیداری دوستانه میان کودکان و نوجوانان فیروزکوهی با آزادگان در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فیروزکوه برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما – به مناسبت به روز آزادگان، به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه و کانون پرورش فکری کودکان […]

فیروزکوه – آبرومند: به مناسبت به روز آزادگان، نشستی صمیمی و دیداری دوستانه میان کودکان و نوجوانان فیروزکوهی با آزادگان در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – به مناسبت به روز آزادگان، به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس با دعوت از چند تن از آزادگان سر افراز شهرستان نشستی صمیمی و دیداری دوستانه میان کودکان و نوجوانان با آزادگان در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فیروزکوه برگزار شد.

 

در این دیدار صمیمانه آزادگان از خاطرات دفاع مقدس و اسارت خود با زبانی ساده برای کودکان صحبت کردند و در نهایت از کودکان و نوجوانان خواسته شد, نقاشی هایی با موضوع دفاع مقدس و آزادگان و ایثار بکشند و یا مطالبی با قلم خود بنویسند.

 

این نقاشی ها در نماز جمعه این هفته ۲۵ مرداد ۹۸ به نمایش عموم گذاشته می شود و به نفرات برتر هدایایی اهدا خواهد شد.

 

غلامرضا نیکدل ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه در خصوص این برنامه اظهار داشت: تمرکز کار فرهنگی میبایست روی نسل کودک و نوجوان باشد.

 

وی افزود: ما نمی توانیم از نسل جوان و نوجوان توقع داشته باشیم جنگ و دفاع مقدس و ایثار و شهادت را درک کنند در حالی که آنان را با این مفاهیم آشنا نکرده ایم، این درحالی است که دشمن با تمام قوا و با برنامه ریزی و صرف بودجه های کلان روی فکر و عقیده این قشر کار می کند و تمرکز خود را روی کودکان و نوجوانان ما گذاشته است.

 

نیکدل در ادامه افزود: فرزندان ما ریشه در این آب و خاک دارند و ذات پاکشان با اسلام و شهدا بیگانه نیست لیکن این وظیفه ماست که آنان را با مفاهیم زیبای اسلام و فرهنگ ایثار و شهادت آشنا کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*