۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28194
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱
  • 72 بازدید
  • ارسال توسط :
تهیه بانک اطلاعاتی از افراد کار درمان در شهرستان
تهیه بانک اطلاعاتی از افراد کار درمان در شهرستان

تهیه بانک اطلاعاتی از افراد کار درمان در شهرستان

پردیس – آبرومند: جلسه شورای مشارکت های مردمی بهزیستی شهرستان پردیس به ریاست حسن بابایی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما – حاضران در این جلسه بر استفاده از ظرفیت خیران و سازمان‌های مردم نهاد در راستای کمک به مددجویان، استفاده از همکاری دفتر […]

پردیس – آبرومند: جلسه شورای مشارکت های مردمی بهزیستی شهرستان پردیس به ریاست حسن بابایی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – حاضران در این جلسه بر استفاده از ظرفیت خیران و سازمان‌های مردم نهاد در راستای کمک به مددجویان، استفاده از همکاری دفتر امام جمعه و ائمه جماعات در شناسایی و جذب خیرین، راه اندازی کلینیک های تامین اجتماعی و کاردرمانی، بهره برداری از حضور و مشارکت فعالان صنفی و صنعتی و دیدار و رسیدگی به وضعیت بیماران ضایعات نخاعی در شهرستان تاکید کردند.

 

در این جلسه همچنین برتهیه بانک اطلاعاتی از توانمندی‌های افراد “کار درمان” به عنوان “اعضای کمیسیون پزشکی اداره بهزیستی” که خدمات متنوعی از جمله بهداشتی، درمانی، آموزشی، حمایتی و توانبخشی را به مددجویان اداره میدهند تاکید شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*