۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 1889
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۴۸
  • 86 بازدید
  • ارسال توسط :

توجه جدی به اشتغال جوانان قرچک در سال جاری

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک از توجه جدی به بخش تولید و اشتغال جوانان منطقه در سال جاری خبر داد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در اولین جلسه شورای اداری شهرستان قرچک در سال جدید و مراسم معارفه معاون سیاسی انتظامی فرمانداری از توجه دولت به بخش تولید و اشتغال در […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک از توجه جدی به بخش تولید و اشتغال جوانان منطقه در سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در اولین جلسه شورای اداری شهرستان قرچک در سال جدید و مراسم معارفه معاون سیاسی انتظامی فرمانداری از توجه دولت به بخش تولید و اشتغال در سال جاری اشاره کرد و گفت: قرچک در نقطه عطف استان تهران واقع شده چرا که یک شهرستان برخوردار به لحاظ ظرفیتهای گوناگون است که طی چند سال آینده با همت کلیه مسئولان ادارات و نهادها به منطقه ای توسعه یافته بدل خواهد شد.

وی افزود: بنا داریم در سال جدید که مزین به شعار اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی است به بحث اشتغال جوانان توجه بیشتری داشته باشیم.

sadighy - bikary

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک بیان کرد: قصد داریم با راه اندازی واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی که تنها امید اشتغال جوانان این منطقه محسوب می شود به وضعیت اشتغالزایی و رونق اقتصادی سروسامان ببخشیم.

وی یادآور شد: اولویت ویژه فرمانداری قرچک در سال ۹۳ راه اندازی و فعال کردن واحدهای تولیدی شهرک صنعتی و همچنین واگذاری قطعات شهرک صنعتی به صاحبان صنایع است که با جدیت پیگیری می شود.

صادقی افزود: با رفع مشکلات پیش روی و راه‌اندازی شهرک صنعتی می‌توان به حمایت از جوانان و اشتغال پایدار در سطح شهرستان رسید و بخش عمده‌ای از مشکل بیکاری را نیز مرتفع کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*