۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 3401
  • ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۶
  • 188 بازدید
  • ارسال توسط :

تودیع و معارفه بخشدار جاجرود با حضور مسئولان شهرستان پردیس

پردیس – ابتکارآنلاین: مراسم تودیع و معارفه بخشدار جاجرود با حضور فرماندار پردیس و معاونین وی و جمعی از مسئولان شهرستان در کتابخانه تازه تاسیس روستای خسروآباد برگزار شد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین –  مرتضی حیدری فرماندار پردیس در این جلسه با اشاره به اهمیت بخش جاجرود به عنوان ورودی شهرستان و ظرفیت های گسترده […]

پردیس – ابتکارآنلاین: مراسم تودیع و معارفه بخشدار جاجرود با حضور فرماندار پردیس و معاونین وی و جمعی از مسئولان شهرستان در کتابخانه تازه تاسیس روستای خسروآباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین –  مرتضی حیدری فرماندار پردیس در این جلسه با اشاره به اهمیت بخش جاجرود به عنوان ورودی شهرستان و ظرفیت های گسترده صنعتی، کشاورزی و گردشگری این بخش گفت: کار در این بخش تلاش و همت دو چندان و برقراری ارتباط مناسب با دیگر مسئولان را می طلبد که در در ۱۴ ماه گذشته شاهد این موضوع بودیم و امیدوارم در دوره جدید این روند با قوت و اهتمام بیشتری در دستور کار قرار گیرد.

حمید زندی بخشدار سابق جاجرود نیز ضمن خیر مقدم و آرزوی موفقیت برای بخشدار جدید افزود: در مدت ۱۴ ماهه خدمت خود، پرسنل بخشداری با همدلی و وفاق سعی در پیشبرد امور را داشته اند که جای تقدیر دارد.

BAKHSHDAR (3)

زندی از ادارات و مسئولانی که وی را در راه خدمت رسانی به شهروندان جاجرود همراهی می کردند تشکر کرد و گفت: لازم است این تعامل و همدلی که تاثیر مستقیمی در دست یافتن به اهداف تعیین شده دارد، در دوره جدید نیز ادامه دار باشد.

محسن قاصدی بخشدار جدید جاجرود نیز در ادامه، حرکت در مسیر پیشرفت و تبدیل جاجرود به منطقه زیست محیطی نمونه و بهشت سرمایه گذاران و گردشگران را از اهداف خود دانست و تصریح کرد: حرکت رو به جلوی جاجرود باید در بخش های مختلف باشد و این مستلزم ایجاد ارتباط سازنده و تعامل مناسب بین ادارات، شوراهای روستایی، شورای بخش و مراجع بالا دست است.

وی اظهار امیدواری کرد بتواند در این مسیر با حمایت های فرمانداری و کمک پرسنل بخشداری و دیگر ادارات قدم های موثری بردارد.

در پایان جلسه ضمن قرائت حکم محسن قاصدی به عنوان بخشدار جاجرود، با اهدای لوح سپاس از زحمات حمید زندی تقدیر شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*