۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی
  • شناسه : 27409
  • ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
  • 372 بازدید
  • ارسال توسط :
توزیع اعتبارات از هفته آینده آغاز می‌شود
توزیع اعتبارات از هفته آینده آغاز می‌شود

توزیع اعتبارات از هفته آینده آغاز می‌شود

اردبیل- آبرومند: معاون برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: اعتبار هزینه‌ای و عمرانی سال ۹۸ استان ابلاغ شده و توزیع آن از هفته آینده آغاز می شود. به گزارش خبرنگار ما – محمد حسینقلی‌زاده اعتبارات استان در سال ۹۸ را چهار هزار میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: توزیع اعتبارات عمرانی […]

اردبیل- آبرومند: معاون برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: اعتبار هزینه‌ای و عمرانی سال ۹۸ استان ابلاغ شده و توزیع آن از هفته آینده آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار ما – محمد حسینقلی‌زاده اعتبارات استان در سال ۹۸ را چهار هزار میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: توزیع اعتبارات عمرانی به صورت شهرستانی در هفته بعد و از طریق برگزاری جلسات کمیته برنامه‌ریزی آغاز خواهد شد.

 

وی بابیان اینکه طرح های مطالعات اقتصادی و اشتغالزایی روستایی سال ۹۶ این هفته برای اجرا ابلاغ خواهد شد افزود: طرح های مطالعات اقتصادی و اشتغالزایی روستایی سال ۹۸ نیز تا پایان خردادماه برای مطالعه به مشاوران بومی استان ارائه خواهد شد.‌

 

حسینقلی زاده بیان کرد: عملکرد ۴۰ ساله دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل تدوین شده و با توجه به اینکه این استان در سال ۷۲ تأسیس شده عملکرد دستگاه‌های اجرایی آن از سال ۷۳ تا ۹۷ در این مجلد جمع‌بندی و ارائه شده است.

 

معاون برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل از چاپ گزارش اقتصادی و اجتماعی سال ۹۶ استان خبر داد و گفت: کتاب ظرفیت‌های قانونی بودجه سال ۹۸ استان اردبیل نیز در حال چاپ است.

(منبع خبر: میزان)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*