۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 46715
  • ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
توزیع بسته معیشتی توسط ورزشکاران در شهرری
توزیع بسته معیشتی توسط ورزشکاران در شهرری

توزیع بسته معیشتی توسط ورزشکاران در شهرری

ری – آبرومند: ۳۰۰ بسته معیشتی در طرح جهادی شهید وحید زمانی نیا توسط ورزشکاران دربین نیازمندان توزیع شد. به گزارش خبرنگار ما – رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری با بیان اینکه این طرح به همت بسیج جامعه ورزشکارن و اداره ورزش و جوانان شهرستان ری برگزار شد، افزود: طبق فرمایشات مقام معظم […]

ری – آبرومند: ۳۰۰ بسته معیشتی در طرح جهادی شهید وحید زمانی نیا توسط ورزشکاران دربین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش خبرنگار ما – رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری با بیان اینکه این طرح به همت بسیج جامعه ورزشکارن و اداره ورزش و جوانان شهرستان ری برگزار شد، افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی حمایت از نیازمندان و اقشار کم برخوردار، جمعی از ورزشکارن و مدال آوران رشته‌های ورزشی در یکی از مناطق کم برخودار شهرری حضور یافتند تا با کمک به نیازمندان دین خود را به مردم ادا کنند.

 

حسین یوسف زاده با اشاره به اینکه این دومین مرحله از توزیع بسته‌های معیشتی توسط ورزشکاران در شهرری است، افزود: در مرحله اول ۲۰۰ بسته معیشتی در آستان شیخ صدوق به همت ورزشکاران در میان نیازمندان توزیع شد و این امر خداپسندانه تا پایان دوره کرونا در شهرستان ری ادامه خواهد داشت.

 

گفتنی در اجرای این کمک مومنانه و طرح جهادی شهید وحید زمانی نیا شهنازمیرحیدی قهرمان کاراته، ساره امینیان ملی پوش بدمینتون، آرین غلامی ملی پوش شطرنج و مهدی فلاح ملی پوش کشتی فرنگی حضور داشتند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*