۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 1019
  • ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۳
  • 263 بازدید
  • ارسال توسط :

توسعه فرهنگ و ورزش نیازمند بهره گیری از پیشکسوتان است

پیشوا – رامین نیوز: محسن خادمی در دیدار با پیشکسوتان ورزش شهرستان افزود: پیشکسوتان فرصت مغتنمی هستند که می توانیم از وجود و تجربه آنها در برنامه های مختلف اجرایی استفاده کنیم . به گزارش خبرنگار رامین نیوز- وی اظهار کرد: در سالجاری با حمایت مدیرکل ورزش وجوانان و در سایه استفاده از ظرفیتها و […]

پیشوا – رامین نیوز: محسن خادمی در دیدار با پیشکسوتان ورزش شهرستان افزود: پیشکسوتان فرصت مغتنمی هستند که می توانیم از وجود و تجربه آنها در برنامه های مختلف اجرایی استفاده کنیم .

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- وی اظهار کرد: در سالجاری با حمایت مدیرکل ورزش وجوانان و در سایه استفاده از ظرفیتها و تجربیات پیشکسوتان، در صدد تدوین برنامه ای مدون هستیم و به طور حتم از وجود و تجربه پیشکسوتان که فرصت های طلایی شهرستانی در کلیه بخشها هستند، در برنامه های مختلف فرهنگی ورزشی بهره خواهیم برد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان پیشوا با اشاره به رشد قهرمانی و زیرساخت ها در پنج سال گذشته بیان کرد: همچنان که در این ابعاد رشد داشتیم سال گذشته با استفاده از برخی پیشکسوتان خلاهای مبانی اخلاقی را پر نمودیم.

خادمی اضافه کرد: با حضور پیشکسوتان در صحنه های فرهنگی ورزشی، می توانیم در ترویج ورزش همگانی، بکارگیری بخش خصوصی و کارخانجات در امور ورزش استفاده مطلوب کنیم .

گفتنی است، در پایان این مراسم سید ابراهیم حسینی و حسین افشین فر بعنوان مشاورین عالی اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا انتخاب شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*