۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 28352
  • ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱
  • 106 بازدید
  • ارسال توسط :
توسعه و آبادانی صباشهر در گرو مشارکت فعال شهروندان است
توسعه و آبادانی صباشهر در گرو مشارکت فعال شهروندان است

توسعه و آبادانی صباشهر در گرو مشارکت فعال شهروندان است

شهریار- آبرومند: شهردار صباشهر گفت: شهرداری برای تحقق اهداف خود در توسعه و آبادانی شهر نیازمند حمایت مسئولان و مشارکت فعال شهروندان عزیز در حوزه های مختلف است. به گزارش خبرنگار ما – امیر کریمی اظهار داشت: شهرداری بدون همراهی دستگاه ها و مشارکت فعال شهروندان نمی تواند به رسالت سنگین خود دست یابد، پس […]

شهریار- آبرومند: شهردار صباشهر گفت: شهرداری برای تحقق اهداف خود در توسعه و آبادانی شهر نیازمند حمایت مسئولان و مشارکت فعال شهروندان عزیز در حوزه های مختلف است.

به گزارش خبرنگار ما – امیر کریمی اظهار داشت: شهرداری بدون همراهی دستگاه ها و مشارکت فعال شهروندان نمی تواند به رسالت سنگین خود دست یابد، پس مدیریت شهری برای موفقیت در طرح و برنامه های خود ضمن حمایت و همراهی دستگاه ها نیازمند مشارکت شهروندان هم در زمینه پرداخت به موقع عوارض برای حفظ پاکیزگی معابر، فضای سبز، زیبا سازی و دیگر امکانات شهری و همچنین حضور فعال در تصمیم گیری های مدیریت شهر برای اجرای طرح های کاربردی است.

 

وی ادامه داد: شورای اسلامی شهر و شهرداری تمامی تلاش خود را برای رفع نیازها و خواسته های شهروندان به کار بسته اند و امیدواریم با مشارکت شهروندان بسیاری از مشکلات این شهر مرتفع شود.

 

شهردار صباشهر توسعه پایدار را نیز از موضوعات مهم برشمرد و افزود: شهرداری علاوه بر عمران شهر وظایف دیگری هم بر عهده دارد تا بتواند «توسعه پایدار» را محقق سازد چرا که توسعه فقط عمران شهر نیست و به سان مجموعه ای می باشد که حلقه های زنجیر به هم پیوسته اند.

 

وی یادآور شد: اقداماتی چون ممیزی محدوده قانونی و حریم شهر، ایجاد نشاط اجتماعی، اوقات فراغت جوانان، کاهش آسیب های اجتماعی، گسترش فضای سبز، زیباسازی سیمای شهر، فعالیت های فرهنگی در مناسبت های ملی و مذهبی وده ها ماموریت دیگر در کنار آباد سازی، همان مجموعه ای را تشکیل میدهند که «توسعه پایدار و همه جانبه» هر شهری را به دنبال دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*