۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ملارد » ورزشی
  • شناسه : 28540
  • ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
  • 25 بازدید
  • ارسال توسط :
توسعه و پیشرفت ورزش ملارد در سایه اتحاد و همدلی پرسنل و اجرای قانون است
توسعه و پیشرفت ورزش ملارد در سایه اتحاد و همدلی پرسنل و اجرای قانون است

توسعه و پیشرفت ورزش ملارد در سایه اتحاد و همدلی پرسنل و اجرای قانون است

ملارد – آبرومند: اولین جلسه شورای اداری اداره ورزش و جوانان شهرستان به ریاست طاهری سرپرست اداره ورزش و جوانان با حضور پرسنل با محوریت بررسی در خصوص برنامه های اجرایی اداره در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما – در این نشست که با محوریت ارتقا سطح کمی و […]

ملارد – آبرومند: اولین جلسه شورای اداری اداره ورزش و جوانان شهرستان به ریاست طاهری سرپرست اداره ورزش و جوانان با حضور پرسنل با محوریت بررسی در خصوص برنامه های اجرایی اداره در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – در این نشست که با محوریت ارتقا سطح کمی و کیفی ورزش شهرستان برگزار شد؛سکاندار جدید اداره ورزش وجوانان ملارد گفت: در کنار اتحاد و همدلی پرسنل اداری و در سایه اجرای صحیح قانون باید شرایط توسعه و پیشرفت ورزش منطقه را ایجاد کنیم .

طاهری گندمانی افزود: برای رسیدن به موفقیت و ایجاد شور و نشاط اجتماعی ابتدا باید تقسیم وظایف براساس تخصص ، توانمندی و علاقه مندی صورت بگیرد و با نپرداختن به گذشته آینده ای روشن را برای ورزش ملارد ترسیم نماییم.

سرپرست اداره ورزش وجوانان تصریح کرد: هیات های ورزشی مانند دوبال اداره ورزش هستند و باید با اشتیاق و با برنامه ریزی صحیح از سوی پرسنل اداره ورزش در طول سال فعال گردند.

طاهری با اشاره به یاد خدا در امورات گفت: اعتقاد قلبی و عملی به ذات باری تعالی و خداوند منان سبب آرامش دل ها می شود و پرسنل اداری باید همیشه با توکل برخداوند و درنظر داشتن حضرت حق برای پیشبرد اهداف سازمانی تلاش کنند.

وی در ادامه با اشاره به لزوم هماهنگی کلیه پرسنل و مسئولان هیات ها عنوان کرد: باید براساس نیاز شهرستان و هماهنگی قبلی برای آینده ورزش و بویژه نسل جوان برنامه ریزی کرد.

طاهری گندمانی در پایان خاطر نشان کرد: حضور به موقع پرسنل در محل کار و انجام وظایف براساس صداقت، تکریم ارباب رجوع، راه اندازی سیستم الکترونیکی انتقادات و پیشنهادات و اطلاع رسانی به موقع اخبار و عملکردها را از مهمترین وظایف پرسنل اداری دانست.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*