۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 3338
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۴
  • 149 بازدید
  • ارسال توسط :

توسعه کشاورزی در رأس امور توسعه پایدار است

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: ابوالقاسم مهری در بازدید از نحوه پیشرفت پروژه ملی حبله رود اظهار داشت: شهرستان فیروزکوه به دلیل برخورداری از اقلیم مناسب و منابع فراوان آب و خاک، مستعد اجرای طرح های توسعه ای مختلف است. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار فیروزکوه تصریح کرد: اجرای پروژه های توسعه ای نظیر پروژه حبله […]

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: ابوالقاسم مهری در بازدید از نحوه پیشرفت پروژه ملی حبله رود اظهار داشت: شهرستان فیروزکوه به دلیل برخورداری از اقلیم مناسب و منابع فراوان آب و خاک، مستعد اجرای طرح های توسعه ای مختلف است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار فیروزکوه تصریح کرد: اجرای پروژه های توسعه ای نظیر پروژه حبله رود، توسعه پایدار، استفاده بهینه از منابع، خارج کردن کشاورزی از رکود، رونق اقتصاد کشاورزی و خارج شدن روستاها از خوش نشینی و و ویلاسازی را به دنبال دارد.

وی با اشاره به اهمیت توسعه بخش کشاورزی در جهان امروز، گفت: متاسفانه آنچه مشهود است جامعه علمی کشور عملاً در این راستا پای کار نمی آید؛ در حالی که در هر دو جبهه فکر و عمل باید برنامه محور حرکت کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه خاطر نشان کرد: اجرای پروژه های توسعه پایدار در مناطق روستایی، با ایجاد انگیزه کار و تلاش بیشتر در بخش کشاورزی، تسریع روند مهاجرت معکوس را به دنبال دارد که نیازمند همدلی و وحدت رویه است.

وی ادامه داد: اگر کشاورزی یکپارچه و پویایی داشته باشیم، صنایع تبدیلی و کشاورزی گسترش یافته و اشتغال و گردشگری نیز توسعه می یابند.

این مسئول در خاتمه خواستار توجه هر چه بیشتر به توسعه آبیاری تحت فشار و تقویت تعاونی های مختلف تولیدی در مناطق اجرای پروژه ملی حبله رود شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*