۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 4605
  • ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۷
  • 150 بازدید
  • ارسال توسط :

توضیحات معاون استاندار تهران درباره حواشی برگزاری یک جشن

ری-ابتکارآنلاین: هدایت‌اله جمالی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران در ارتباط با اعتراض گروهی از مردم شهرری به عدم رعایت شئونات ماه محرم در برگزاری جشنی توسط اتباع خارجی، اظهار داشت: در محل حادثه حضور داشتم و در کنار نیروی انتظامی و بسیج موضوع را مدیریت کردیم. وی افزود: با سعه صدر مردم […]

ری-ابتکارآنلاین: هدایت‌اله جمالی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران در ارتباط با اعتراض گروهی از مردم شهرری به عدم رعایت شئونات ماه محرم در برگزاری جشنی توسط اتباع خارجی، اظهار داشت: در محل حادثه حضور داشتم و در کنار نیروی انتظامی و بسیج موضوع را مدیریت کردیم.

وی افزود: با سعه صدر مردم و توجه آن‌ها به هشدارهای مسئولان حاضر در صحنه حادثه خاصی رخ نداد.

جمالی‌پور ادامه داد: علی‌رغم این‌که برخی افراد با تشویش اذهان عمومی درصدد این بودند که در جریان این حادثه اتفاقات ناگواری رخ دهد با هوشیاری مردم و مسئولان اتفاق خشونت‌باری رخ نداد.

معاون استاندار تهران بیان داشت: دستگیرشدگان توسط نیروی انتظامی به بازداشتگاه منتقل شدند و بعد از بازدید کامل از کل منطقه‌ای که این حادثه در آن رخ‌ داده بود، ساعت ۴٫۵ صبح اقدامات لازم در مورد مدیریت صحنه حادثه پایان یافت.

وی با بیان اینکه کلیه افراد تحویل دستگاه قضا می‌شوند، عنوان کرد: هیچ قضاوتی در ارتباط با چرایی این رخداد نمی‌کنیم و منتظر هستیم تا دستگاه قضا، نیروی انتظامی و نیروهای اطلاعاتی بررسی لازم را در ارتباط با این واقعه انجام دهند و علل آن را تشریح کنند.

جمالی‌پور گفت: برخی عوامل نادان و دشمنان اسلام و نظام درصدد این هستند که از این دست اتفاقات سوءاستفاده کنند و با گسترش شایعات نادرست در برهم زدن نظم جامعه تلاش کرده و این فرصت را در اختیار دشمنان قرار دهند.

وی در ادامه تصریح کرد: به‌عنوان رئیس شورای تامین شهرستان ری اعلام می‌کنم در ارتباط با برخورد با متخلفان و عوامل این اقدام هیچ‌گونه اقدام خشونت‌باری نیفتاده است و اقدامات بر اساس قانون صورت گرفته است.

معاون استاندار تهران تاکید کرد: به جد تمام شایعات رسانه‌های بیگانه و مطالبی که در فضای مجازی در ارتباط با این موضوع منتشر و ترویج یافته است را تکذیب می‌کنم.

رئیس شورای تامین شهرستان ری تصریح کرد: اطلاع‌رسانی موثق پس از بررسی کامل از طریق نهادهای ذی‌ربط انجام می‌شود.

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: مردم ولایت‌مدار، مومن و متعهد شهرستان ری و عزاداران با سعه صدر با این موضوع روبه‌رو شدند.

وی افزود: از همه عزاداران و مردم ولایت‌مدار به‌واسطه این‌که اجازه دادند خادمان مردم و مسئولان موضوع را مدیریت کنند تشکر می‌کنم و این اطمینان را می‌دهم که به‌طور جدی این موضوع از طریق مراجع ذی‌صلاح پیگیری شود.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930816000702#sthash.civf6p9T.dpuf

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*