۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 28517
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳
  • 100 بازدید
  • ارسال توسط :
توقیف ۲ دستگاه خودروی حمل آب جهت جلوگیری از آب فروشی در مناطق مهرآباد و رودهن
توقیف ۲ دستگاه خودروی حمل آب جهت جلوگیری از آب فروشی در مناطق مهرآباد و رودهن

توقیف ۲ دستگاه خودروی حمل آب جهت جلوگیری از آب فروشی در مناطق مهرآباد و رودهن

دماوند – آبرومند: سرپرست امور منابع آب دماوند از توقیف دو دستگاه خودروی حمل آب به‌منظور جلوگیری از آب فروشی در مناطق مهرآباد و رودهن خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – مصطفی عباسی با اعلام این مطلب اظهار کرد: به دستور دادستان شهرستان دماوند دو دستگاه خودروی در حال حمل آب در مهرآباد و […]

دماوند – آبرومند: سرپرست امور منابع آب دماوند از توقیف دو دستگاه خودروی حمل آب به‌منظور جلوگیری از آب فروشی در مناطق مهرآباد و رودهن خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – مصطفی عباسی با اعلام این مطلب اظهار کرد: به دستور دادستان شهرستان دماوند دو دستگاه خودروی در حال حمل آب در مهرآباد و رودهن توقیف گردید.

 

وی افزود: به منظور جلوگیری از آب فروشی در جهت حفظ وصیانت از منابع آبهای زیرزمینی و همچنین حفظ حقوق حقابه بران رودخانه‌ها، کلیه خودروهای حمل آب در سطح شهرستان دماوند توقیف و به پارکینگ منتقل خواهد شد.

 

سرپرست امور منابع آب دماوند گفت: در این راستا دو دستگاه نیسان در منطقه مهرآباد و شهر رودهن در حال حمل آب توسط ماموران گشت بازرسی امور منابع آب دماوند توقیف و به پارکینگ تحت نظر منتقل گردید.

 

عباسی در پایان تاکید کرد: امور منابع آب دماوند بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*