۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 39430
  • ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵
  • 8 بازدید
  • ارسال توسط :
تکمیل زیرساخت‌ پروژه های افتتاحی مسکن مهر پردیس رو به اتمام است
تکمیل زیرساخت‌ پروژه های افتتاحی مسکن مهر پردیس رو به اتمام است

تکمیل زیرساخت‌ پروژه های افتتاحی مسکن مهر پردیس رو به اتمام است

پردیس – آبرومند: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: تکمیل پروژه‎ها و تامین زیر ساخت های ۱۱۰ بلوک در فاز ۱۱ مسکن مهر پردیس برای افتتاح در ماه‌های تیر و شهریور رو به اتمام است. به گزارش خبرنگار ما – مهدی هدایت گفت: تاکنون ۷۰ درصد از کل شبکه توزیع آب و ۷۲ درصد […]

پردیس – آبرومند: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: تکمیل پروژه‎ها و تامین زیر ساخت های ۱۱۰ بلوک در فاز ۱۱ مسکن مهر پردیس برای افتتاح در ماه‌های تیر و شهریور رو به اتمام است.

به گزارش خبرنگار ما – مهدی هدایت گفت: تاکنون ۷۰ درصد از کل شبکه توزیع آب و ۷۲ درصد از شبکه‌های فاضلاب پروژه‌های لیست افتتاح (۱۱۰ بلوک)  در فاز ۱۱ مسکن مهر پردیس به پایان رسیده است.

 

وی ادامه داد: در حدود ۸۵ درصد از محوطه اطراف لیست پروژه های قابل افتتاح نیز تکمیل شده و مقرر گردید شرکت سازنده باقی‌مانده کارها را تکمیل و واحدها را برای نصب علمک به اداره گاز تحویل بدهد.

 

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: وضعیت شبکه‌های آب و فاضلاب و گاز و انشعابات زون‌های افتتاح فاز ۱۱ به تعداد ۶۵۰۰ واحد مسکن مهر در دست بررسی است و پلتفرم‌های آماده جهت شروع به کار پیمانکار شرکت گاز، صورت جلسه شده و به مدیر پروژه شرکت گاز درشرق تهران تحویل داده شده است.

 

وی ادامه داد: شرکت سازنده فاز ۱۱ پردیس متعهد شده تا هرچه سریع تر نسبت به اتمام ۳ عدد دیوار حائل سنگی و ژئوگرید برای تکمیل زیرساخت محوطه و امکان اجرای شبکه های آب و فاضلاب و گاز اقدام کند.

 

برگزاری فراخوان عمومی برای بسته مشارکتی

 

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده در خردادماه ۸ بسته فراخوان عمومی پروژه‌های مشارکتی  تجاری، فرهنگی و آموزشی به ارزش ۱۵۰۰ میلیارد تومان آماده حضور در مناقصه رسمی خواهد شد.

 

هدایت  گفت: این بسته‌های مشارکتی شامل پروژه‌های متنوع  روبنایی شامل مدرسه، مسجد، واحدهای تجاری، فضای سبز، درمانگاه است وبه منظور رفع نیاز شهروندان محل ساخت آنها در تمامی فازهای مسکن مهر و فازهای غیر مهر در پردیس تعیین شده است.

 

آماده سازی زیر ساخت های فاز ۹ جدید مسکن مهر پردیس

 

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: آماده سازی شبکه آب شرب  ۴۰ درصد ،  فاضلاب ۴۳درصد و شبکه گاز۶۵ درصد با وجود شرایط توپوگرافی سنگلاخی سخت  فاز ۹ جدید پردیس پیشرفت داشته است.

 

هدایت گفت: باتوجه به پیشرفت ۸۵ درصدی خاکبرداری و آماده سازی، آسفالت معابر اصلی در فاز ۹ جدید در بخش جنوبی از نیمه خرداد ماه امسال آغاز خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه ساخت ۲۰ کیلومتر دیوار حائل سنگی، ژئوگرید و بتنی برای این فاز برنامه ریزی شده، خاطر نشان کرد: بیش از ۹ کیلومتر دیوارهای حائل تاکنون ساخته شده و براساس قرار داد پیمانکار موظف به ساخت بی وقفه دیوار تا اتمام پروژه است.

 

در سال ۹۱ کلنگ ساخت حدود ۸۱ هزار واحد مسکن مهر پردیس بر زمین خورد و مقرر شد که واحدهای مسکونی ۱۸ ماهه به متقاضیان تحویل داده شود.

 

با تغییر رویکرد وزارت راه و شهر سازی و مدیریت جدید  شرکت عمران شهر جدید پردیس تا پایان سال ۹۸ در حدود ۴۵ هزار واحد تکمیل و به بهره برداری رسید و ۲۵ هزار واحد در برنامه افتتاح سال  ۹۹ قراردارد و باقی مانده واحدها پس از رفع مشکل حقوقی به مالکان تحویل داده خواهد شد.

 

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفردر شرق پایتخت قرار دارد و پس از بارگزاری کامل جمعیتی در مساکن مهر این جمعیت به ۷۰۰ هزار نفر می‌رسد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*