۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 28427
  • ۰۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶
  • 81 بازدید
  • ارسال توسط :
تکمیل و بهره برداری پروژه ساختمان ستاد شبکه بهداشت فیروزکوه تا اواسط سال جاری
تکمیل و بهره برداری پروژه ساختمان ستاد شبکه بهداشت فیروزکوه تا اواسط سال جاری

تکمیل و بهره برداری پروژه ساختمان ستاد شبکه بهداشت فیروزکوه تا اواسط سال جاری

فیروزکوه – آبرومند: فرماندار فیروزکوه از تکمیل و بهره برداری پروژه ساختمان ستاد شبکه بهداشت فیروزکوه تا اواسط سال جاری خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – مهدی یوسفی جمارانی در این خصوص گفت: اتمام پروژه های بهداشتی جزء ۱۰۰ برنامه تعریف شده در سال جاری است که از جمله این پروژه ها اتمام ساختمان […]

فیروزکوه – آبرومند: فرماندار فیروزکوه از تکمیل و بهره برداری پروژه ساختمان ستاد شبکه بهداشت فیروزکوه تا اواسط سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – مهدی یوسفی جمارانی در این خصوص گفت: اتمام پروژه های بهداشتی جزء ۱۰۰ برنامه تعریف شده در سال جاری است که از جمله این پروژه ها اتمام ساختمان ستاد شبکه بهداشت فیروزکوه است.

فرماندار فیروزکوه افزود:از این تعداد پروژه تاکنون ۲خانه بهداشت روستایی( شهرآباد، هرانده) آماده افتتاح هستند و مابقی نیز تا پایان سال افتتاح شده و به بهره برداری خواهند رسید.

وی گفت:ساخت و اتمام پروژه های ساختمان ستاد شبکه بهداشت فیروزکوه نیز به عنوان مهمترین پروژه بهداشتی تا پاییز سال جاری افتتاح و تحویل داده خواهد شد.

وی گفت: ساختمان ستاد شبکه بهداشت در دو طبقه با اعتباری بالغ بر ۲۶میلیارد ریال با همکاری وزارت بهداشت، دانشگاه شهید بهشتی و استانداری تهران در حال ساخت می باشد.

جمارانی افزود: طبق گزارش کارشناسان طبقه همکف و اول تا امروز ۸۵درصد و طبقه دوم ۵۵درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*