۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 5102
  • ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۹
  • 204 بازدید
  • ارسال توسط :

تیم استقلال پاکدشت قهرمان مسابقات باشگاه های تهران شد

پاکدشت – ابتکارآنلاین: تنها نماینده شهرستان پاکدشت در مسابقات فوتبال باشگاه های تهران توانست با کنارزدن رقبا ،کاپ قهرمانی را روی سر ببرد . به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از سایت وارنانیوز – این قهرمانی که با صعود تیم استقلال به مسابقات آسیا ویژن همراه بود با تلاش بازیکنان سخت کوش و مربیان زحمتکش […]

پاکدشت – ابتکارآنلاین: تنها نماینده شهرستان پاکدشت در مسابقات فوتبال باشگاه های تهران توانست با کنارزدن رقبا ،کاپ قهرمانی را روی سر ببرد .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از سایت وارنانیوز – این قهرمانی که با صعود تیم استقلال به مسابقات آسیا ویژن همراه بود با تلاش بازیکنان سخت کوش و مربیان زحمتکش این تیم میسر شد .

پیمان ابدی و کشاورز هدایت تیم استقلال پاکدشت را برعهده داشتندو توانستند در اولین حضور درمسابقات درخشان ظاهر شده و برای سایر مدعیان در مسابقات آسیا ویژن زنگ خطر را به صدا درآوردند.

۵ کاراته کای بانوی پاکدشتی به اردوی تیم ملی راه یافتند

تیم کاراته بانوان پاکدشت با حضور در سالن شهید کبکانیان در مسابقات انتخابی تیم ملی شرکت کردند.این مسابقات در دو بخش کاتا و کومیته برگزار شد و۷ شرکت کننده از ضهرستان پاکدشت در آن حضور یافتند .

از این تیم هفت نفری فاطمه خواجوند صالحی ؛صدیقه نبات مطلق و مهتاب حاتمی و عاطفه خاکسار توانستند با ارائه مسابقه ای دیدنی نظر مربیان تیم ملی را جلب کنند و به اردوی تیم ملی فرخوانده شوند تا شانس خود را برای پوشیدن پیراهن تیم ملی بیازمایند .مربیان راه یافتگان به اردوی تیم ملی خانم ها ولو و فیروزی بودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*