۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 1639
  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۷
  • 95 بازدید
  • ارسال توسط :

تیم فرمانداری به صدر جدول لیگ فوتسال فیروزکوه بازگشت

فیروزکوه – رامین نیوز: با پایان یافتن هفته ششم رقابت های فوتسال لیگ برتر فیروزکوه تیم فرمانداری به صدر جدول لیگ فوتسال فیروزکوه بازگشت. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در شب دوم از هفته ششم رقابت های فوتسال لیگ برتر فوتسال فیروزکوه جام نبی اکرم(ص) دو دیدار برگزار شد. در بازی نخست تیم مدعی فرمانداری […]

فیروزکوه – رامین نیوز: با پایان یافتن هفته ششم رقابت های فوتسال لیگ برتر فیروزکوه تیم فرمانداری به صدر جدول لیگ فوتسال فیروزکوه بازگشت.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در شب دوم از هفته ششم رقابت های فوتسال لیگ برتر فوتسال فیروزکوه جام نبی اکرم(ص) دو دیدار برگزار شد.

در بازی نخست تیم مدعی فرمانداری به نخستین تساوی خود در این فصل در مقابل تیم اسپرت فرمول یکتن داد و برابر این تیم با حساب چهار- چهار متوقف شد و در دیگر بازی این شب تیم تپشبا نتیجه چهار بر سه مقابل ماهان به برتری رسید.

در شب نخست این مسابقات نیز تیم میعاد شهدا با نتیجه ۹ بر یک شهدای سله بن را از پیش رو برداشت، آفاق با نتیجه نزدیک ۲ بر یک مقابل تامین ماسه پیروز شد و در پرگل ترین دیدار این هفته میعاد جوان با نتیجه قاطع ۱۰ بر سه مقابل مهاجر که از بازیکنان اتباع خارجه مقیم فیروزکوه سود می برد، پیروزی را از آن خود کرد.

یه این ترتیب در پایان بازی های هفته ششم، تیم فرمانداری با یک بازی کمتر و با ۱۳ امتیاز به حکم تفاضل گل بیشتر در صدر جدول قرار گرفت.

این هفته از رقابت ها با عنوان گرامیداشت شهید عقیل سراج در سالن شهدای شهر به انجام رسید.

در این رقابت ها ۱۱ تیم به صورت دوره ای با هم به رقابت می پردازند و قهرمان این رقابت ها راهی مسابقات لیگ دسته برتر توابع استان تهران می شود. سال گذشته میعاد شهدا قهرمان این رقابت ها شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*