۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 36619
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
  • 34 بازدید
  • ارسال توسط :
ثبت نام ۲۸ نفر در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک/ ۴ نفر از داوطلبان خانم هستند
ثبت نام ۲۸ نفر در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک/ ۴ نفر از داوطلبان خانم هستند

ثبت نام ۲۸ نفر در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک/ ۴ نفر از داوطلبان خانم هستند

پیشوا – آبرومند: رئیس ستاد انتخابات استان تهران بیان کرد: در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک تا ساعت ۱۱:۳۰ صبح چهارشنبه، ۲۸ نفر ثبت نام کرده اند که ۴ نفر از داوطلبان خانم و ۲۴ نفر آقا هستند. به گزارش خبرنگار ما – رئیس ستاد انتخابات استان تهران در بازدید از ستاد اجرایی انتخابات […]

پیشوا – آبرومند: رئیس ستاد انتخابات استان تهران بیان کرد: در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک تا ساعت ۱۱:۳۰ صبح چهارشنبه، ۲۸ نفر ثبت نام کرده اند که ۴ نفر از داوطلبان خانم و ۲۴ نفر آقا هستند.

به گزارش خبرنگار ما – رئیس ستاد انتخابات استان تهران در بازدید از ستاد اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره مجلس خبرگان رهبری در شهرستان پیشوا گفت: از ابتدای ثبت نام نامزدهای انتخاباتی برای مجلس یازدهم تا این لحظه، ۹۵۰ نفر در استان تهران ثبت نام کردند که ۸۵ درصد آنها مرد و ۱۵ درصد داوطلبان زن هستند.

 

شکرالله حسن بیگی بیان کرد: از مجموع ۹۵۰ نفر، ۸۵۰ نفر مربوط به حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانانت، پردیس و اسلامشهر و مابقی مربوط به پنج حوزه انتخابیه دیگر هستند.

 

وی افزود: ۴۹ نفر نیز در حال ثبت نام هستند که هنوز نام نویسی آنها نهایی نشده است.

 

رئیس ستاد انتخابات استان تهران بیان کرد: در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک تا به این لحظه، ۲۸ نفر ثبت نام کرده اند که ۴ نفر خانم و ۲۴ نفر آقا هستند.

 

حسن بیگی با اشاره به ضرورت تامین امکانات و پشتیبانی انتخابات گفت: فرمانداری ها می توانند با استفاده از ظرفیت ماده ۱۱ قانون انتخابات از امکانات دستگاه های دولتی و موسسات و سازمان های عمومی غیردولتی استفاده کنند تا اتنخابات خوب و سالم را برگزار کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*