۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 46869
  • ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۷
  • 15 بازدید
  • ارسال توسط :
جابجایی شرکت تامین ماسه ریخته گری نیازمند تقویت عزم هئیت مدیره است
جابجایی شرکت تامین ماسه ریخته گری نیازمند تقویت عزم هئیت مدیره است

جابجایی شرکت تامین ماسه ریخته گری نیازمند تقویت عزم هئیت مدیره است

فیروزکوه – آبرومند: صبح روز دوشنبه جلسه تخصصی مسائل و مشکلات مربوط به شرکت تامین ماسه ریخته گری با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزکوه، رئیس دادگستری، شهردار فیروزکوه، مدیر جهاد، سرپرست محیط زیست، سرپرست میراث فرهنگی و اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت تامین ماسه در محل دادگستری برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما […]

فیروزکوه – آبرومند: صبح روز دوشنبه جلسه تخصصی مسائل و مشکلات مربوط به شرکت تامین ماسه ریخته گری با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزکوه، رئیس دادگستری، شهردار فیروزکوه، مدیر جهاد، سرپرست محیط زیست، سرپرست میراث فرهنگی و اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت تامین ماسه در محل دادگستری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – ابوالقاسم مهری در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شرکت تامین ماسه ریخته گری که در محل دادگستری شهرستان فیروزکوه برگزار شد، گفت:شرکت تامین ماسه ریخته گری بر اساس گزارش اداره حفاظت از محیط زیست یکی از واحد‌های آلاینده محسوب می شود و فرآیند جابجایی این شرکت از سالهای پیش کلید خورد، اما بدلیل کم کاری عوامل مدیریتی این شرکت و پیچ و خم های اداری در گذشته این امر تا کنون محقق نشده است.

سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزکوه افزود:با توجه به اینکه امروز شاهد همراهی و همکاری دستگاه های اجرایی و قضایی شهرستان بمنظور تسریع در این جابجایی با هدف رفع موانع تولید هستیم، انتظار می‌رود اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل  فعلی این شرکت عزم خود را نسبت به جابجایی این شرکت تقویت کنند.

وی ادامه داد: تصمیمات مهمی که امروز در این جلسه گرفته شد می بایست با جدیت از سوی عوامل مدیریتی این شرکت پیگیری شده و مشمول زمان نشود.

وی تصریح کرد: یکی از مشکلات این واحد صنعتی عدم وجود نقدینگی است که در جلسه اخیر با مدیرعامل بانک صادرات کشور که با هماهنگی و همراهی نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی برگزار شد،  دستورات لازم در جهت اعطای تسهیلات به این شرکت اتخاذ شد و پرداخت این تسهیلات منوط به فراهم کردن مقدماتی از سوی عوامل مدیریتی شرکت تامین ماسه ریخته گری می‌باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*