۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » اردبیل » استان ها » عناوین اصلی
  • شناسه : 65738
  • ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۳
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
جابه‌جایی بیش از ۴ میلیون تن کالا در استان اردبیل
جابه‌جایی بیش از ۴ میلیون تن کالا در استان اردبیل

جابه‌جایی بیش از ۴ میلیون تن کالا در استان اردبیل

اردبیل – آبرومند: مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ۴ میلیون و ۲۶۱ هزار تن کالا در یک سال گذشته از استان اردبیل جابه‌جا شده است. به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر – کلیم الله وثوقی اظهار کرد: در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن که […]

اردبیل – آبرومند: مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ۴ میلیون و ۲۶۱ هزار تن کالا در یک سال گذشته از استان اردبیل جابه‌جا شده است.
به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر – کلیم الله وثوقی اظهار کرد: در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن که ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تن کالا جابجا شده بود در ۱۲ ماهه گذشته افزایش ۹ درصدی را شاهد هستیم.
وی با اشاره به اینکه در مدت یاد شده ۳۰۰ هزار و ۶۱۵ برگ بارنامه نیز در استان صادر شده است، خاطرنشان کرد: در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که ۲۷۸ هزار برگ بارنامه صادر شده بود در این بخش نیز ۷ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل عمده کالاهای جابجا شده را سیمان فله‌ای و کیسه‌ای، سیب زمینی، مصالح ساختمانی، انواع بنزین، شمش آهن، آب معدنی و هندوانه اعلام و تصریح کرد: در ۱۲ ماهه گذشته ۲ میلیون و ۶۱ هزار تن کالا در شهرستان اردبیل، ۳۶۶ هزار تن از شهرستان پارس آباد، یک میلیون و ۸۳ هزار تن کالا از شهرستان نمین، ۱۸۷ هزار تن از شهرستان بیله سوار، ۱۰۹ هزار تن کالا از شهرستان مشگین‌شهر، ۶۲ هزار تن از شهرستان گرمی، ۲۹۵ هزار تن از شهرستان خلخال و ۹۸ هزار تن کالا نیز از شهرستان اصلاندوز جابجا شده است.
وثوقی افزایش ۳۴۰ درصدی جابجایی کالا را در شهرستان خلخال یادآور شد و بیان کرد: در ۱۲ ماهه گذشته ۲۹۵ هزار تن کالا در این شهرستان جابجا شده که این رقم در مدت مشابه سال قبل ۶۷ هزار تن بود.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از افزایش ۳۱ درصدی صدور بارنامه در شهرستان اصلاندوز خبر داد و خاطرنشان کرد: در ۱۲ ماهه گذشته بیش از ۱۱ هزار برگ بارنامه در این شهرستان صادر شده که در مدت مشابه سال قبل ۸ هزار برگ بارنامه بود.
وثوقی فعالیت ۹۰ شرکت حمل و نقل کالا را با دو باب پایانه کالا در استان اردبیل یادآور شد و اظهار کرد: ۱۳ هزار و ۵۵۰ ناوگان و بیش از ۱۲ هزار راننده در حوزه حمل و نقل کالا در حال خدمات رسانی به مردم و صاحبان کالا هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*