۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 7856
  • ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۶
  • 90 بازدید
  • ارسال توسط :

جانبازی دیگر پر کشید

ورامین – ابتکار ورامین: جانباز ۷۰ درصد ورامینی پس از سال ها تحمل درد و رنج ناشی از جراحت های دوران هشت سال دفاع مقدس به همرزمان شهیدش پیوست. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا- محمدرضا سلیم خانیان، شهید زنده ورامین که جراحت های دوران هشت سال دفاع مقدس، افتخار ۷۰ درصد جانبازی […]

ورامین – ابتکار ورامین: جانباز ۷۰ درصد ورامینی پس از سال ها تحمل درد و رنج ناشی از جراحت های دوران هشت سال دفاع مقدس به همرزمان شهیدش پیوست.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا- محمدرضا سلیم خانیان، شهید زنده ورامین که جراحت های دوران هشت سال دفاع مقدس، افتخار ۷۰ درصد جانبازی را به وی داده بود، امروز دوشنبه پس از سال ها درد و رنج دعوت حق را لبیک گفت و به دیدار همرزمان شهیدش پیوست.

وی که در طول دوران حیات با برکت خویش در کسوت معلمی شاگردان بسیاری را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده بود با رفتن شهادت گونه خویش بار دیگر درس صبر ، استقامت و بردباری را به شاگردان خود داد و ثابت کرد که در راه اعتلای ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی باید از جان نیز گذشت.

پیکر پاک و مطهر این شهید سرافراز دفاع مقدس فردا سه شنبه از میدان امام خمینی (ره) تا میدان امام حسین (ع) ورامین تشییع و سپس در گلزار شهدای حسین رضا (ع) در کنار دیگر همرزمان شهیدش به خاک سپرده می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*