۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 7228
  • ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۳
  • 223 بازدید
  • ارسال توسط :

جانفشانی دلیرمردان ارتش در کنار دیگر نیروهای مسلح کشور باعث افتخار است

قرچک – ابتکار ورامین: سرهنگ حیدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد گفت: جانفشانی دلیرمردان ارتش در کنار دیگر نیروهای مسلح کشور مثال زدنی است که پاسدار از استقلال و تمامیت ارضی کشور را برعهده دارند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – سرهنگ حسین حیدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد […]

قرچک – ابتکار ورامین: سرهنگ حیدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد گفت: جانفشانی دلیرمردان ارتش در کنار دیگر نیروهای مسلح کشور مثال زدنی است که پاسدار از استقلال و تمامیت ارضی کشور را برعهده دارند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – سرهنگ حسین حیدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد در گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین با اشاره به کلام گهربار امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه روز ارتش، روز افتخار کشور و روز سرافرازی ارتش و سایر قوای مسلح است، اظهار کرد: اقتدار و سرافرازی ارتش جمهوری اسلامی ایران و نقش آفرینی حماسه ساز آن در کنار سایر نیروهای مسلح در دفاع از تمامیت ارضی و آرمان ها و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی، هیچگاه از اذهان ملت بزرگ ایران فراموش نخواهد شد.

وی با بیان این که همه کشورها برای امنیت و صیانت کشور خود نیازمند نیروهای مسلح هستند،‌ گفت: آنچه نیروهای مسلح ایران را از دیگر کشورها متمایز کرده است،‌ پایبندی به اصول و عقاید دینی است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ارتش جمهوری اسلامی ایران نمود پیدا کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد گفت:‌ امروز ایران اسلامی از امن‌ترین کشورهای جهان است که این امنیت مرهون خون شهدا و رهبری مقام معظم رهبری و هدایت‌های علما و مراجع تقلید و جانفشانی دلیرمردان ارتش در کنار دیگر نیروهای مسلح کشور است.

وی خاطرنشان کرد:‌ امروز امنیت در مرز‌های زمینی، دریایی و هوایی ایران در عرصه بین‌المللی مثال زدنی است که این مسئله بر اساس قانون اساسی بر عهده ارتش که پاسدار استقلال و تمامیت ارضی کشور است، قرار داده شده است.

وی درباره ضرورت گرامیداشت روز ارتش گفت:‌ در تمامی کشورها و دولت‌ها حوادث و مناسبت‌هایی که وجود دارد، گرامی داشته می‌شود و هرچه این مناسبت مهم‌ تر باشد، از جایگاه بالاتری برخوردار است. مناسبت روز ارتش نیز اینگونه است، از این رو باید آیینی در شأن ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شود.

حیدری در پایان افزود:‌ پس از پیروزی انقلاب نگاه‌های ناآگاهانه و گاهاً خائنانه در انحلال و منزوی کردن ارتش وجود داشت که حضرت امام خمینی(ره) با هوشیاری، محکم بر این مسئله ایستاد و در ۲۹ فروردین بر حفظ و اقتدار ارتش تأکید کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*