۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی » کردستان
  • شناسه : 28820
  • ۰۷ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۲
  • 198 بازدید
  • ارسال توسط :
جانمایی تخصصی برای واگذاری اراضی دولتی در ساخت مسکن ضروری است
جانمایی تخصصی برای واگذاری اراضی دولتی در ساخت مسکن ضروری است

جانمایی تخصصی برای واگذاری اراضی دولتی در ساخت مسکن ضروری است

سنندج – آبرومند: نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: برای واگذاری اراضی دولتی جهت تولید مسکن باید جانمایی و مباحث فنی و کارشناسی به صورت گیرد تا اشتباهات مسکن مهر تکرار نشود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی، سیداحسن علوی اظهار داشت: رئیس […]

سنندج – آبرومند: نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: برای واگذاری اراضی دولتی جهت تولید مسکن باید جانمایی و مباحث فنی و کارشناسی به صورت گیرد تا اشتباهات مسکن مهر تکرار نشود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی، سیداحسن علوی اظهار داشت: رئیس جمهوری سال گذشته در نامه‌ای به دستگاه‌های اجرایی خواستار واگذاری اراضی دولتی به وزارت راه و شهرسازی برای اجرای طرح بازآفرینی شهری و طرح‌های تولید مسکن شد.

 

وی افزود: تمام دستگاه‌های اجرایی و وزارتخانه‌ها باید به دستور رئیس جمهوری برای واگذاری اراضی دولتی عمل کنند، در غیر این صورت باید با متخلفان برخورد جدی صورت گیرد و در این رابطه مجلس آمادگی دارد که در صورت ارائه لایحه، آن را بررسی و تصویب کند.

 

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: برای واگذاری اراضی دولتی جهت تولید مسکن باید جانمایی و مباحث فنی و کارشناسی صورت گیرد چراکه در غیر این صورت واگذاری غیرکارشناسی اراضی منجر به تولید مساکنی مانند مسکن مهر می‌شود.

 

علوی افزود: برای موفقیت این هدف اراضی واگذار شده باید دارای توجیه فنی باشد یعنی زیرساخت‌های لازم از جمله برق، آب و گاز و زیرساخت‌های عمرانی را داشته باشد.

 

وی گفت: همکاری دستگاه‌های اجرایی با دولت و واگذاری اراضی جهت تولید انبوه مسکن به نفع تمام مردم ایران است چراکه رونق تولید مسکن منجر به اشتغال زایی و توسعه اقتصادی کشور می‌شود.

 

احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور برای سال‌های ۹۸ و ۹۹ با اولویت خانه اولی‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*