۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 47091
  • ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
جایگاه جلوس امام خمینی (ره) در بهشت زهرا گلباران شد
جایگاه جلوس امام خمینی (ره) در بهشت زهرا گلباران شد

جایگاه جلوس امام خمینی (ره) در بهشت زهرا گلباران شد

ری- آبرومند: مراسم گلباران جایگاه جلوس امام خمینی (ره) همزمان با ۱۲ بهمن ماه در بهشت زهرا برگزار شد.   به گزارش خبرنگار ما –  پیش از ظهر یکشنبه و همزمان با دوازدهم بهمن ماه آئین گلباران جایگاه جلوس امام خمینی (ره) در بهشت زهرا و با حضور مسئولین برگزار شد.   حجت الاسلام رحیمیان […]

ری- آبرومند: مراسم گلباران جایگاه جلوس امام خمینی (ره) همزمان با ۱۲ بهمن ماه در بهشت زهرا برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار ما –  پیش از ظهر یکشنبه و همزمان با دوازدهم بهمن ماه آئین گلباران جایگاه جلوس امام خمینی (ره) در بهشت زهرا و با حضور مسئولین برگزار شد.

 

حجت الاسلام رحیمیان یکی از یاران نزدیک امام خمینی (ره) و تولیت مسجد مقدس جمکران نیز در این مراسم با بیان اینکه انقلاب اسلامی معجزه پیروزی حق بر علیه باطل در طول ۵۷ سال گذشته است، اظهار داشت: آخرین سخنرانی امام راحل در ایران روز چهارم آبان ۱۳۴۳ در منزلشان و علیه کاپیتولاسیون و مصونیت مستشاران امریکایی در ایران بود که ۱۳ آبان ۴۳ هم امام دستگیر شدند و آن آخرین سخنرانی امام حدود ۱۴ سال و ۳ ماه گذشت تا بار دیگر امام به وطن خود بازگشت.

 

رحیمیان با بیان اینکه امام در طول زمان تبعید در ترکیه و عراق و جاهای دیگر به سر می‌بردند گفت: ایشان سرانجام در دوازدهم بهمن ۵۷ در چنین روزی و در چنین ساعاتی در این مکان مقدس حضور در کنار مزار شهدا بیانیه و سخنرانی امام راحل بعد از آن مدت طولانی انجام گرفت.

 

وی عنوان داشت: نکته مهمی که باید به آن اشاره شود این است که در طول مدت نهضت امام شرق و غرب عالم با آنکه با یکدیگر رقابت داشتند در ارتباط با ممانعت پیروزی امام هماهنگ بودند و موافقت داشتند و همه تلاش کردند امام و نهضت امام در ایران پیروز نشود.

 

تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: ۱۵ خردادها، ۱۷ شهریورها، زندانی‌ها و شکنجه‌ها و زندانی و تبعید کردن امام فایده‌ای نداشت اما بر خلاف اراده همه مستکبران نهضت امام پیروز شد و نه تنها شاه ساقط شد خان دان پهلوی و شاهنشاهی ۲۵۰۰ ساله نیز ساقط شد و این امکان برای جایگزینی شاهزاده نیز نابود شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*