۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 3493
  • ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۴
  • 310 بازدید
  • ارسال توسط :

جذب سرمایه گذار بزرگترین دغدغه مدیریت شهری

ورامین – ابتکارآنلاین: شهردار جوادآباد در جلسه هم اندیشی با سرمایه گذاران که در محل شهرداری برگزار شد، گفت: یکی از بزرگترین دغدغه مدیریت شهری جذب سرمایه گذار است. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین-  جلسه ای با حضور مهدی کچویی شهردار، حمزه کچویی نائب رئیس شورا و سرمایه گذاران بخش خصوصی در زمینه راه اندازی کارخانه […]

ورامین – ابتکارآنلاین: شهردار جوادآباد در جلسه هم اندیشی با سرمایه گذاران که در محل شهرداری برگزار شد، گفت: یکی از بزرگترین دغدغه مدیریت شهری جذب سرمایه گذار است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین-  جلسه ای با حضور مهدی کچویی شهردار، حمزه کچویی نائب رئیس شورا و سرمایه گذاران بخش خصوصی در زمینه راه اندازی کارخانه های تولیدی و جذب سرمایه گذار برای کسب درآمد پایدار در محل شهرداری جوادآباد برگزار شد.

مهدی کچویی بیان داشت: یکی از مهمترین شاخصه هایی که نقش اساسی و بی بدیلی در توسعه شهرها دارد، جذب سرمایه گذار و تلاش در راستای تحقق رونق اقتصادی شهر است.

وی با بیان اینکه شهرداری برای سرمایه گذاری در سطح شهر جوادآباد نیازمند یاری شما سرمایه گذاران است، اظهار داشت: شهرداری جوادآباد آمادگی شراکت با سرمایه گذاران را دارد و در این زمینه از سرمایه گذاران استقبال خواهد نمود.

این مسئول ادامه داد: شهرداری جوادآباد به دنبال جلب اعتماد می باشد و امیدواریم روزی فرا برسد که سرمایه گذاران به شهرداری اعتماد کنند.

شهردار جوادآباد مهمترین آیتم برای سرمایه گذار در برخورد با شهرداری‌ها را امنیت سرمایه گذار خواند و افزود: سرمایه گذار با رعایت جنبه‌های مختلف اقدام به سرمایه گذاری می‌نماید و امنیت برای سرمایه گذار باید به صورت ملموس ایجاد شود همچنین ایجاد امنیت روانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می باشد.

وی در پایان بررسی مزیت ها و ظرفیت های شهر جوادآباد را برای سرمایه گذاری مؤثر دانست و گفت: شهرداری جوادآباد با بررسی مزیت های شهری خود برای جذب سرمایه گذار اقدام
می کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*