۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 65718
  • ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۰
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
جریمه ۴ واحد نانوایی به دلیل گرانفروشی و کم فروشی در دماوند
جریمه ۴ واحد نانوایی به دلیل گرانفروشی و کم فروشی در دماوند

جریمه ۴ واحد نانوایی به دلیل گرانفروشی و کم فروشی در دماوند

دماوند – آبرومند: مسئول بازرسی اتاق اصناف دماوند از جریمه چهار واحد نانوایی به دلیل گرانفروشی و کم فروشی در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار آبرومند – مهرداد علیجانی از رسیدگی به شکایت شهروندان مبنی‌بر گران فروشی برخی از حلیم فروشان در دماوند خبر داد. علیجانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: پیرو […]

دماوند – آبرومند: مسئول بازرسی اتاق اصناف دماوند از جریمه چهار واحد نانوایی به دلیل گرانفروشی و کم فروشی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار آبرومند – مهرداد علیجانی از رسیدگی به شکایت شهروندان مبنی‌بر گران فروشی برخی از حلیم فروشان در دماوند خبر داد.
علیجانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: پیرو شکایات و گلایه‌های تعداد زیادی از شهروندان در خصوص گران فروشی برخی از حلیم فروشان دماوند گشت نظارتی ویژه با حضور مدیر بازرسی اتاق اصناف و بازرسان مربوطه انجام شد.
وی افزود: در این بازرسی به پنج واحد صنفی اخطار پلمب و برای دو واحد صنفی پرونده تعزیراتی به مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال صادر و به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شد.
مسئول بازرسی اتاق اصناف دماوند بیان داشت: قیمت مصوب فروشی حلیم کیلویی ۸۰ هزار تومان تعیین شده است.
وی افزود: در ادامه نظارت ویژه بازرسان اتاق اصناف، نظارت در دو شیفت صبح و عصر از چند واحد صنفی مناطق گیلاوند، کیلان، ساران و جابان برای کنترل قیمت نظارت به عمل آمد.
علیجانی عنوان داشت: در این نظارت چهار واحد صنفی نانوایی به دلیل گران فروشی و کم فروشی به مبلغ ۹۱ میلیون ریال جریمه شدند و پرونده آنها به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*