۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 7194
  • ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۱۷
  • 109 بازدید
  • ارسال توسط :

جشنواره “پدران آسمانی” در پیشوا برگزار می شود

پیشوا – ابتکار ورامین: جشنواره فرهنگی هنری “پدران آسمانی” در شهرستان پیشوا برگزار می شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا- مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا با اعلام این خبر، گفت: هدف از برگزاری این جشنواره را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانش آموزان عنوان کرد […]

پیشوا – ابتکار ورامین: جشنواره فرهنگی هنری “پدران آسمانی” در شهرستان پیشوا برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا- مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا با اعلام این خبر، گفت: هدف از برگزاری این جشنواره را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانش آموزان عنوان کرد و افزود: این جشنواره از چهارشنبه بیست و ششم فروردین ماه سال جاری و با همکاری اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با عنوان “پدران آسمانی” آغاز و تا دوم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

شمس الله کارخانه ادامه داد: موضوعاتی که در این جشنواره انتخاب شده است، شامل: نقاشی، جمله نویسی و خوشنویسی بوده و دانش آموزان مقطع ابتدایی آثار خود را از طریق مدارس به اداره آموزش و پرورش ارسال خواهند نمود.

مدیر آموزش و پرورش پیشوا تصریح کرد: در هر پایه به ۹ اثر و در مجموع به ۲۷ اثر برتر، هدایای ارزنده ای اهدا خواهد شد و در نهایت ۹ نفر اول این جشنواره، به جشنواره ای که قرار است در اردیبهشت ماه سال جاری در برج میلاد برگزار شود، اعزام و در آنجا تجلیل خواهند شد.

وی افزود: در جشنواره پدران آسمانی از آموزشگاه هایی که بیشترین آثار را به اداره آموزش و پرورش ارسال نمایند، تجلیل بعمل خواهد آمد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*