۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سیاسی » عناوین اصلی » لرستان
  • شناسه : 36567
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۴
  • 77 بازدید
  • ارسال توسط :
جلب اعتماد عمومی در اولویت کاری مجریان انتخابات اشترینان قرار بگیرد
جلب اعتماد عمومی در اولویت کاری مجریان انتخابات اشترینان قرار بگیرد

جلب اعتماد عمومی در اولویت کاری مجریان انتخابات اشترینان قرار بگیرد

بروجرد – آبرومند: بخشدار اشترینان گفت: امانتداری و جلب اعتماد عمومی باید در اولویت کاری مجریان انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار بگیرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – مقداد صارمی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری بخش اشترینان افزود: مجریان، ناظران و بازرسان  انتخابات بخش موظفند تازمان برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی […]

بروجرد – آبرومند: بخشدار اشترینان گفت: امانتداری و جلب اعتماد عمومی باید در اولویت کاری مجریان انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – مقداد صارمی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری بخش اشترینان افزود: مجریان، ناظران و بازرسان  انتخابات بخش موظفند تازمان برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی درجهت جلب اعتماد عمومی از رای مردم صیانت کنند.

وی ضمن معرفی اعضای هیات نظارت بر حوزه فرعی انتخابات درجلسه گزیده ای از مواد قانونی انتخابات مجلس را تشریح و بیان کرد:  همه دستگاه های اجرایی موظفند تا پایان انتخابات ضمن همکاری با دراختیار گذاشتن کارکنان و امکانات خود روند اجرای انتخابات را تسهیل کنند.

رییس هیات اجرایی ستاد فرعی انتخابات بخش اشترینان تاکید کرد: مدیران و کارکنان باید امانتدار رای مردم باشند و از همراهی و در اختیار گذاشتن امکانات له یا علیه کاندیداهای مجلس جدا خودداری نمایند.

صارمی اضافه کرد: دستگاهای خدمات رسان در زمان باقی مانده تا انتخابات ایرادات حوزه کاری خود را در شعب اخذ رای برطرف کنند و سایر دستگاههای اجرایی ماشین الات و امکانات خود را تعمیر و به روز رسانی کنند تا در ایام انتخابات با مشکل مواجه نشوند.

 

وی بیان کرد: مردم بخش اشترینان در انتخابات‌ گذشته مجلس شورای اسلامی مشارکت حداکثری داشته‌اند و پیش‌بینی می‌شود در انتخابات مجلس یازدهم، با توجه به اشتیاق و آمادگی عمومی این مشارکت چشمگیرتری داشته باشند.

 

بخشدار اشترینان به ضرورت انجام تبلیغات انتخاباتی در بازه زمانی تعیین شده تاکید و ادامه داد: با هرگونه تبلیغات زودهنگام توسط داوطلبان احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی برخورد می‌شود.

 

صارمی افزود: مقدمات و برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری انتخاباتی قانونی و باشکوه با حضور حداکثری مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این بخش اتخاذ شده است.

 

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره مجلس خبرگان رهبری، همزمان با سراسر کشور در دوم اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد و فرصت نام نویسی از داوطلبان از ۱۰ تا ۱۶ آذرماه اعلام شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*