۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » گرمسار
  • شناسه : 7756
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱:۰۲
  • 99 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه انجمن کتابخانه ها عمومی گرمسار برگزار گردید

گرمسار – ابتکار ورامین: جلسه انجمن کتابخانه های عمومی گرمسار در محل سالن شهید صبوری فرمانداری با حضور طاهری فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان و اعضای مرتبط برگزار گردید. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در ابتدای جلسه نورمحمدی رئیس اداره کتابخانه های گرمسار گزارشی از وضعیت کتابخانه […]

گرمسار – ابتکار ورامین: جلسه انجمن کتابخانه های عمومی گرمسار در محل سالن شهید صبوری فرمانداری با حضور طاهری فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان و اعضای مرتبط برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در ابتدای جلسه نورمحمدی رئیس اداره کتابخانه های گرمسار گزارشی از وضعیت کتابخانه های شهرستان ارائه دادند.

در ادامه فرماندار ورئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خواستار بهینه سازی امکانات موجود در کتابخانه های شهرستان شدند.

فرماندار با اشاره به جذب ۳۰ میلیون تومان اعتبار جهت ترمیم ومرمت ساختمان کتابخانه شهید مطهری گرمسارو سایر فضاهای موجود شهرستان خاطر نشان نمودند مبلغ یک و نیم میلیارد تومان اعتبار برای ساخت کتابخانه گرمسار از سوی دولت مصوب شده که در صورت تامین زمین مناسب پرداخت خواهد شد.

فرماندار در ادامه سخنان خود کار فرهنگی را کار زمان بر وسختی هست و اثرات آن علاوه بر فواید اجتماعی ودنیوی ،باقیات وصالحات را برای مسئولین امر به همراه دارد.

فرماندار در پایان رشد فضاهای مجازی واینترنت و…یکی از عوامل پایین آمدن سرانه کتابخوانی در کشور دانست و افزود می بایستی فرهنگ کتابخوانی در کشور نهادینه شود .در ادامه سایر اعضا پیشنهادات و نقطه نظرات خود را بیان نمودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*