۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 7932
  • ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۰:۵۹
  • 26 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه بررسی مشکلات تعاونی ۶ مسکن مهر مهرآباد برگزار شد

دماوند – ابتکار ورامین: جلسه شورای مسکن شهرستان دماوند با موضوع بررسی مشکلات تعاونی مهر۶ مهرآباد برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند- علی شیوا امروز در نشست شورای مسکن شهرستان دماوند که به منظور بررسی مشکلات تعاونی مهر ۶ مسکن مهر مهرآباد رودهن در فرمانداری این شهرستان […]

دماوند – ابتکار ورامین: جلسه شورای مسکن شهرستان دماوند با موضوع بررسی مشکلات تعاونی مهر۶ مهرآباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند- علی شیوا امروز در نشست شورای مسکن شهرستان دماوند که به منظور بررسی مشکلات تعاونی مهر ۶ مسکن مهر مهرآباد رودهن در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: تعاونی مهر ۶ در سایت مسکن مهر مهرآباد ۱۸۷ واحد مسکونی را احداث کرده که به پبشرفت فیزیکی ۹۵ درصد رسیده است .

وی افزود: این واحدها به علت نبود خدماتی همچون آب، برق و گاز به متقاضیان واگذار نشده و این موضوع با توجه به زمان طولانی که از احداث پروژه می‌گذرد، مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده است .

سرپرست معاونت امور فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان دماوند ادامه داد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دماوند مکلف است که طی مدت یک هفته گزارش‌های خود را از دستگاه‌های خدمات‌رسان تهیه کرده و در اختیار فرمانداری این شهرستان قرار دهد تا مشکل نبود خدمات‌رسانی به این واحدهای مسکونی مشخص شود .

شیوا با اشاره به رفع این موضوع پس از گزارش بنیاد مسکن بیان کرد: پس از یک هفته و ارائه گزارش، هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های خدمات‌رسان به منظور تسریع در امر خدمات‌رسانی به وجود خواهد آمد و مشکل متقاضیان رفع خواهد شد .

وی به نبود شفافیت لازم در حساب‌های شرکت تعاونی‌ها اشاره و خاطرنشان کرد: در خصوص محاسبه‌های مالی شرکت تعاونی‌ها قرار است که هیئت مدیره تعاونی زیر نظارت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دماوند پرونده‌ها را از طریق مراجع صلاحیت‌دار پیگیری و نتیجه را به اعضا گزارش کند .

سرپرست معاونت امور فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان دماوند تصریح کرد: یکی دیگر از موضوع‌هایی که تعاونی مهر ۶ مسکن مهر سایت مهرآباد دچار مشکل شده، نبود اراده کافی تعاونی مربوطه برای تکمیل پروژه‌ها از طریق پیمانکار به حساب می‌آید که برای این مشکل هیئت‌مدیره این تعاونی مکلف است با هماهنگی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دماوند از طریق ابلاغ قانونی مواد مندرج در شرایط عمومی پیمان و یا تأمین دلیل و خلع‌ید پیمانکار، طی مدت ۲۰ روز موضوع را بررسی کند .

شیوا همچنین با اشاره به رفع مشکل نداشتن قرارداد تعاونی با برخی از متقاضیان افزود: بعضی از متقاضیان تعاونی‌ها اعتراضی مبنی بر نداشتن قرارداد با تعاونی را داشتند که رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دماوند این موضوع را بررسی می‌کند و قرارداد این افراد به سرعت تنظیم خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*