۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » گرمسار
  • شناسه : 8811
  • ۰۸ تیر ۱۳۹۴ - ۰:۱۲
  • 213 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه برنامه ریزی غنی سازی اوقات فراغت شهرستان گرمسار برگزار شد

گرمسار – ابتکار ورامین: جلسه هم اندیشی و تشریح برنامه های غنی سازی اوقات فراغت جوانان، با حضور صحرایی معاون فرماندار و اعضای مرتبط برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در این جلسه صحرایی معاون فرماندار با اشاره به اینکه در طرح غنی سازی اوقات فراغت سالانه تعداد زیادی […]

گرمسار – ابتکار ورامین: جلسه هم اندیشی و تشریح برنامه های غنی سازی اوقات فراغت جوانان، با حضور صحرایی معاون فرماندار و اعضای مرتبط برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در این جلسه صحرایی معاون فرماندار با اشاره به اینکه در طرح غنی سازی اوقات فراغت سالانه تعداد زیادی از جوانان از برنامه های آموزشی – فرهنگی-ورزشی و…استفاده می کنند افزود: بنا داریم در تابستان سال ۹۴ نیز همچون سنوات گذشته با بهره گیری از تجارب سالهای پیش و ارائه راهکارهای مناسب و طرح های جدید و هماهنگی و مکاتبه با ادارات و نهادهای مختلف دولتی از پتانسیل بالای این زمان به سود جوانان استفاده کنیم.

صحرایی با اشاره به اهمیت طرح اوقات فراغت در تابستان ۹۴ و تاکیدات مقام معظم رهبری مدظله العالی در بحث جوانان افزود:بایستی در همین راستا با برگزاری اتاق فکر و تشکیل جلسات –برنامه ریزی دقیق و کارشناسی شده در جذب و نگهداری اعضا و ارائه طرح های متنوع ویژه جوانان در ایام تابستان با تبلیغات مناسب اقدام نماییم.

معاون فرماندار گرمسار با تشکر از زحمات و تلاش کارگروه های تشکیل شده در ستاد غنی سازی اوقات فراغت سال گذشته افزودند: سالهای گذشته در شهرستان این ستاد با اجرای طرح های مختلف تا حد مطلوبی برنامه ها منظم و خوب برگزار نموده است.

ایشان در ادامه از مسئولین کارگروه ها خواستند گزارشی از فعالیت ها و نقاط قوت و ضعف در سال گذشته ارائه دهند. صحرایی در پایان هماهنگی با ادارات و ارگان های دیگر برای راستا بودن برنامه ها و فعالیت ها تأکید کرد.

شایان ذکر است در این جلسه اعضای ستاد نظرات و پیشنهادات خود را در مورد برنامه های اوقات فراغت ارائه کردند و مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*