۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 40926
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
  • 14 بازدید
  • ارسال توسط :
جلسه تودیع و معارفه فرماندهی بسیج ادارات شهریار
جلسه تودیع و معارفه فرماندهی بسیج ادارات شهریار

جلسه تودیع و معارفه فرماندهی بسیج ادارات شهریار

شهریار – آبرومند: فرماندار شهریار فرماندهی بسیج ادارات را جایگاهی حساس خواند که سکانداران جوان قطعا می توانند در چنین سنگرهای حساسی تحول آفرین باشند. به گزارش خبرنگار ما – جلسه تودیع و معارفه فرماندهی بسیج ادارات با حضور طاهری فرماندار شهریار در محل سالن الغدیر برگزار گردید. بنا بر این گزارش طاهری ضمن تقدیر […]

شهریار – آبرومند: فرماندار شهریار فرماندهی بسیج ادارات را جایگاهی حساس خواند که سکانداران جوان قطعا می توانند در چنین سنگرهای حساسی تحول آفرین باشند.

به گزارش خبرنگار ما – جلسه تودیع و معارفه فرماندهی بسیج ادارات با حضور طاهری فرماندار شهریار در محل سالن الغدیر برگزار گردید.

بنا بر این گزارش طاهری ضمن تقدیر از زحمات حیدریان برای سال های خدمت در سنگر فرماندهی بسیج ادارات و قدردانی از اخلاق مدیریتی ایشان در مسیر حق و عدالت خاطر نشان ساخت شهرستان شهریار همواره از تجربیات ارزشمند چنین سرمایه هایی حتی پس از پایان سال های خدمت  نیز بهره خواهد جست.

فرماندار شهریار فرماندهی بسیج ادارات را جایگاهی حساس خواند که سکانداران جوان قطعا می توانند در چنین سنگرهای حساسی تحول آفرین باشند.

وی تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی هدیه ایست برای کسانی که قدردان آن باشند و از اینکه خداوند این هدیه را به کشور ایران ارزانی داشته باید شاکر باشیم؛ چرا که انقلاب اسلامی تحفه ای است مبنی بر قرآن و دین مبین اسلام. دینی که بالاترین دین الهی و دینی که خواسته قرآن و خداوند بر روی زمین است و روزی عالم را خواهد گرفت و بدا به حال کسانی که از این قطار درحال حرکت جا بمانند.

در پایان فرماندار شهریار ضمن اظهار این مطلب که افرادی که به این انقلاب و دین خدمتی کنند قطعا پاداش خیر خواهند گرفت، برای نجاتعلی حیدریان آرزوی سلامتی و بهروزی و برای فوجی نیز خدمتی همراه با دستاوردهای ماندگار و مدیریتی تحول آفرین آرزو نمود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*