۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1724
  • ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۲۲
  • 210 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه حلقه های صالحین بسیج ادارات شهرستان قرچک برگزار شد

قرچک – رامین نیوز: جلسه سرگروهها و مربیان حلقه های صالحین پایگاههای مقاومت بسیج حوزه ادارات شهرستان قرچک برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- جلسه سرگروهها و مربیان حلقه های صالحین پایگاههای مقاومت بسیج حوزه ادارات شهرستان قرچک با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان و دیگر فرماندهان پایگاه ها و سرگروه های […]

قرچک – رامین نیوز: جلسه سرگروهها و مربیان حلقه های صالحین پایگاههای مقاومت بسیج حوزه ادارات شهرستان قرچک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- جلسه سرگروهها و مربیان حلقه های صالحین پایگاههای مقاومت بسیج حوزه ادارات شهرستان قرچک با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان و دیگر فرماندهان پایگاه ها و سرگروه های حلقه صالحین حوزه اداری در محل اداره برق منطقه برگزار شد.

در این جلسه فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان قرچک ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور تمامی سرگروهها و مربیان پایگاهها، حجت السلام صفدری را ه عنوان سرمربی حوزه بسیج ادارات معرفی کرد.

اکبر بهمن زاده در این جلسه سخنانی در رابطه با شبکه شجره طیبه صالحین و ساختار آن در پایگاهها مباحثی را مطرح کرد و خواستار تشکیل جلسه حلقه های صالحین توسط سرگروهها در پایگاههای ادارات شد.

وی تأکید کرد که حلقه ‌های صالحین در پی نهادینه کردن فرمایش مقام معظم رهبری هستند تا انسانهایی تربیت شوند که در مقابل هجمه های وحشیانه فرهنگی دشمن استوار ایستاده و مقاومت کنند.

حجت الاسلام صفدری سرمربی حوزه بسیج ادارات شهرستان نیز نسبت به تشکیل حلقه های صالحین و تربیت حلقه ها در بین کارمندان ادارات شهرستان و همچنین بررسی مشکلات و معظلات فرهنگی و بها دادن به ارزشهای دینی و برگزاری نماز جماعت در ادارات و ترویج ارزشهای دینی و مقابله با ضد ارزشها تأکید کرد.

همچنین در ادامه جلسه سرگروهها و مربیان پایگاهها، گزارشی از عملکرد و نقطه نظرات خود ارائه دادند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*