۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 7559
  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱:۱۹
  • 118 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه رسیدگی به وضعیت روستاهای پردیس برگزار شد

پردیس – ابتکار ورامین: اولین جلسه بررسی و رسیدگی به وضعیت روستاهای شهرستان پردیس به ریاست جواد جودکی معاون امور عمرانی فرماندار و با حضور بخشداران بومهن، جاجرود، روسای ادارات آب و فاضلاب شهری و روستایی، بهداشت، دهیاران و روسای شوراهای روستایی در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط […]

پردیس – ابتکار ورامین: اولین جلسه بررسی و رسیدگی به وضعیت روستاهای شهرستان پردیس به ریاست جواد جودکی معاون امور عمرانی فرماندار و با حضور بخشداران بومهن، جاجرود، روسای ادارات آب و فاضلاب شهری و روستایی، بهداشت، دهیاران و روسای شوراهای روستایی در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پردیس – در این جلسه مباحثی از جمله ثبت و راه اندازی تعاونی دهیاران، ارائه پیشنهادات بومی و منطقه ای برای مقابله با بحران و اهتمام بیشتر دهیاران به جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز مطرح شد.

معاون فرماندار پردیس با اشاره به اهمیت حفظ بافت روستا به عنوان تنفس گاه شهر گفت: اگر در رعایت قانون جدیت لازم وجود داشته باشد می توان از دست اندازی به منابع طبیعی جلوگیری کرده و روستا را برای آیندگان حفظ کرد.

در ادامه و پس از ارائه گزارش بازدیدی که توسط کارشناسان استانداری انجام گرفته بود مقرر شد دهیار باغکمش به عنوان نماینده دهیاران نسبت به پیگیری ثبت تعاونی در مراجع رسمی اقدام کند و همچنین هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز سریعا به فرمانداری اعلام گردد تا اقدامات مناسب انجام گیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*