۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 3418
  • ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۶
  • 240 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه ساخت وسازهای غیرمجاز حریم روستاهای بخش مرکزی پیشوا برگزار شد

پیشوا – ابتکارآنلاین : جلسه ساخت و سازهای غیرمجاز حریم روستاها با حضور بخشداری مرکزی پیشوا و رئیس اداره جهاد کشاورزی این شهرستان در محل بخشداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – جلسه ساخت و سازهای غیرمجاز حریم روستاها با حضور احمد ملایری بخشداری مرکزی پیشوا و ناصر فراهانی رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان […]

پیشوا – ابتکارآنلاین : جلسه ساخت و سازهای غیرمجاز حریم روستاها با حضور بخشداری مرکزی پیشوا و رئیس اداره جهاد کشاورزی این شهرستان در محل بخشداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – جلسه ساخت و سازهای غیرمجاز حریم روستاها با حضور احمد ملایری بخشداری مرکزی پیشوا و ناصر فراهانی رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا در محل بخشداری مرکزی برگزار شد.

در این نشست احمد ملایری بخشدار مرکزی شهرستان پیشوا با بیان اینکه ساخت و سازهای غیرمجاز درخارج از محدوده روستاها برخورد می شود، افزود: با  تدابیر اتخاذ شده اجازه نخواهیم داد اراضی کشاورزی تحت تأثیر ساخت و سازهای غیرمجاز قرار گیرند.

وی گفت: با توجه به قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی با مدیریت وهمکاری جهاد کشاورزی شهرستان از گسترش ساخت و سازهای غیرمجاز و تبدیل اراضی کشاورزی مرغوب به منازل مسکونی و ویلا جلوگیری به عمل می آید.

در ادامه جلسه ناصرفراهانی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا بیان داشت: در یکسال اخیر پرونده های متعددی در خصوص تغییر کاربری غیرمجاز درخارج از محدوده روستاها تشکیل  و پرونده آنها به مراجع قضایی ارسال شده است.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا گفت: حفظ اراضی کشاورزی در روستاها باید رعایت و از بهره برداری از خاک های کشاورزی برای استفاده در ساخت و سازها جلوگیری شود.

وی با اشاره به قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی در روستاها افزود: هرگونه دیوارکشی،  فنس کشی در اراضی کشاورزی بدون مجوز از این اداره ممنوع است و با متخلفین برخورد قانونی می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*