۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 65362
  • ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۰
  • 27 بازدید
  • ارسال توسط :
جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان پاکدشت برگزار شد
جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان پاکدشت برگزار شد

جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان پاکدشت برگزار شد

پاکدشت – آبرومند: فرماندار پاکدشت تاکید کرد : ظرفیت کم نظیر تولید گل و گیاه در این شهرستان باید به سراسر کشور معرفی شود و گردشگران را به بازدید از این منطقه دعوت کرد. به گزارش خبرنگار آبرومند – جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان به ریاست محسن اردستانی فرماندار پاکدشت و با حضور اعضاء به […]

پاکدشت – آبرومند: فرماندار پاکدشت تاکید کرد : ظرفیت کم نظیر تولید گل و گیاه در این شهرستان باید به سراسر کشور معرفی شود و گردشگران را به بازدید از این منطقه دعوت کرد.
به گزارش خبرنگار آبرومند – جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان به ریاست محسن اردستانی فرماندار پاکدشت و با حضور اعضاء به منظور آخرین هماهنگی در راستای اجرای مصوبات جلسه قبل در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
بر پایه این گزارش فرماندار پاکدشت در این جلسه با بیان اینکه معرفی پاکدشت به پایتخت گل و گیاه کشور این منطقه را به یکی از قطب‌های مهم گردشگری تبدیل خواهد کرد تصریح کرد: فعالیت در عرصه تولید، یکی از راه‌های توسعه اشتغال پایدار در جامعه و نیز رونق اقتصادی هر منطقه در سایه توسعه صنعت گردشگری است و شهرستان پاکدشت با داشتن ظرفیت تولید گل و گیاه، می‌توان در این عرصه جایگاه قابل قبول نه تنها در استان تهران بلکه در کشور داشته باشد.
اردستانی با اشاره به وجود ۲۰ درصد مزارع کشت گل و گیاه کشور در پاکدشت اضافه کرد: شهرستان پاکدشت با برخورداری از هزاران هکتار زمین کشاورزی مستعد برای تولید گل وگیاه به عنوان پایتخت گل و گیاه کشور محسوب می‌شود و این ظرفیت باید به سراسر کشور معرفی شود و گردشگران را به بازدید از این منطقه دعوت کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*