۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 7743
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۵۳
  • 147 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی شهرستان پردیس برگزار شد

پردیس – ابتکار ورامین: با حضور معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری پردیس و روسای ادارات شهرستان، جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی و حریم امنیت عمومی شهرستان پردیس در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پردیس – بنیادی در این جلسه با اشاره به دستورالعمل های ۱۲ […]

پردیس – ابتکار ورامین: با حضور معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری پردیس و روسای ادارات شهرستان، جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی و حریم امنیت عمومی شهرستان پردیس در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پردیس – بنیادی در این جلسه با اشاره به دستورالعمل های ۱۲ گانه حقوق شهروندی گفت: رعایت نظم و انضباط اداری توسط مسئولین و کارمندان، ایجاد شرایط مناسب برای انتظار مردم تا قبل از فرا رسیدن نوبت و تهیه و نصب خلاصه ای از شرح وظایف و نمودار چگونگی انجام کار در ادارات خدمات رسان از جمله مواردی است که در تحقق دستورالعمل های ۱۲گانه موثر است.

وی از مسئولان حاضر خواست به آموزش کارکنان توجه کامل داشته باشند و برنامه های خود را در راستای به نتیجه رسیدن دستورالعمل های ابلاغی در سال ۹۴ به صورت کتبی به فرمانداری ارائه دهند.

برگزاری دوره های آموزشی اخلاق اداری، برگزاری جلسات ماهیانه روسا با کارمندان، تسریع در اجرایی شدن دولت الکترونیک در شهرستان، به کارگیری روش های خلاقانه و ابتکاری در خصوص تکریم مراجعین و تشویق کارمندان ادارات که در مباحث تکریم فعال عمل می کنند از مصوبات این جلسه بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*