۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1990
  • ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۸
  • 131 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه شورای آموزش و پرورش دماوند با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد

دماوند – رامین نیوز:   یکصدو سی و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش دماوند با حضور فرماندار شهرستان دماوند و سایر اعضا در سالن جلسات آموزش و پرورش دماوند برگزار شد. به  گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار شهرستان دماوند در حاشیه این جلسه  با اشاره به موضوع طرح سواد آموزی افراد محروم از تحصیل در […]

دماوند – رامین نیوز:   یکصدو سی و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش دماوند با حضور فرماندار شهرستان دماوند و سایر اعضا در سالن جلسات آموزش و پرورش دماوند برگزار شد.

به  گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار شهرستان دماوند در حاشیه این جلسه  با اشاره به موضوع طرح سواد آموزی افراد محروم از تحصیل در رده سنی ۶ تا ۱۲ سال گفت: طبق پیش بینی های صورت گرفته با همکاری دستگاه های مربوطه قرار است این افراد شناسایی شوند و زمینه بازگشت به تحصیل آنان فراهم گردد.

وی افزود: در این رابطه کارگروهی در آموزش و پرورش دماوند شکل گرفته و قرار است برخی از نهادها همچون بهزیستی ، کمیته امداد، ثبت احوال در این راستا به آموزش و پرورش کمک نمایند.

ناصر محمودی فرد با اشاره به ارتباط شوراهای اسلامی با مردم روستاها پیشنهاد کرد از ظرفیت شورای شهرستان به منظور شناسایی و معرفی افراد بازمانده از تحصیل و معرفی آنان به آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد قانونی در کمیته مربوطه استفاده شود.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در ادامه به فرا رسیدن فصل تابستان و آغاز تعطیلات دانش آموزان و لزوم توجه به اوقات فراغت آنان اظهار داشت: در شهرستان دماوند ۱۵هزار و۵۰۰ دانش آموز در حال تحصیل هستند که باید برای اوقات فراغت آنان در تابستان برنامه ریزی صورت گیرد.

وی افزود: البته در آموزش و پرورش  برنامه هایی همچون اجرای طرح هجرت با همکاری سپاه پاسداران، ایجاد پایگاه های فرهنگی و هنری در مدارس، ادامه فعالیت کانون های فرهنگی و قرآنی و مدارس قرآن و همچنین ایجاد پایگاه های تقویت درسی پیش بین شده است که در تابستان اجرا خواهد شد.

فرماندار شهرستان دماوند به جلسه کارگروه اوقات فراغت شهرستان اشاره کرد و گفت: لازم است در این موضوع همه دستگاه ها با هماهنگی آموزش و پرورش اقدام به برگزاری برنامه های تابستانی نمایند تا بهره گیری بیشتری از سوی دانش آموزان صورت گیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*