۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28514
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰
  • 110 بازدید
  • ارسال توسط :
جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان پاکدشت به میزبانی بخشداری شریف آباد برگزار شد
جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان پاکدشت به میزبانی بخشداری شریف آباد برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان پاکدشت به میزبانی بخشداری شریف آباد برگزار شد

پاکدشت – آبرومند: نشست شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان پاکدشت به ریاست جابر کنگرلو دبیر شورا و سخنان مهدی علیدادی بخشدار شریف آباد پیرامون معرفی جاذبه ها و ظرفیتهای این بخش به ویژه در بخش روستایی همراه با سومین جلسه آموزش خبرنویسی در سالن جلسات بخشداری شریف آباد برگزار شد. به […]

پاکدشت – آبرومند: نشست شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان پاکدشت به ریاست جابر کنگرلو دبیر شورا و سخنان مهدی علیدادی بخشدار شریف آباد پیرامون معرفی جاذبه ها و ظرفیتهای این بخش به ویژه در بخش روستایی همراه با سومین جلسه آموزش خبرنویسی در سالن جلسات بخشداری شریف آباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – مهدی علیدادی بخشدار شریف آباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم دکتر بهشتی و قدردانی از تاکید هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت در راستای برگزاری نشست های مستمر روابط عمومی ها گفت :روابط عمومی هااز مدیریت جدا نیستند و چشم بینای مدیران محسوب می شوند و نقش حائز اهمیتی در هر اداره دارند؛ اگر برخی مدیران روزهایی را به ملاقات مردمی اختصاص می دهند حال آنکه هر روز کاری روابط عمومی ها روز ملاقات عمومی است، روایت پیگیری مشکلات مردم و انتقال آن به مسئول اداره نشان دهنده جایگاه والا و ارزشمند روابط عمومی است.

وی در ادامه به نگاه ویژه دولت به نقش روابط عمومی اشاره کرد و گفت: جایگاه روابط عمومی از نظر دولت تدبیر و امید از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این را در حکم مشاوره که برای روابط عمومی ها درج می گردد می توان دید که این نشان دهنده ارتقا این جایگاه در سطوح مختلف است.

علیدادی افزود: امروز دیده شدن هر منطقه بسته به ارسال اخبار و اطلاعات  آن که به صورت آنلاین دارد منوط است حتی در روستاها که یک دهیار می تواند خود با بهره گیری از این موضوع خود نقش یک روابط عمومی را انجام دهد.

امروز بیشترین مشکل در اطلاع رسانی دقیق و آنلاین است،

چهره روستاها را در چند سال گذشته مشاهده کرده ایم، با اطلاع رسانی دقیق می توان چهره جدید آن که امکانات بسیاری را در حوزه های مختلف به وجود آورده را تبیین کرد.

وی در ادامه به انتشار خبر در کنار نقد سازنده اشاره نمود و گفت: هیچ کاری بی عیب و نقص انجام نمی شود، یادمان باشد در کنار یک خبر خوب نقد سازنده و منصفانه می تواند موجب پیشرفت گردد. نقد چاشنی نابی برای به دل نشستن یک خبر کامل است؛ معمولا ما به انتهای خبر نگاه نمی اندازیم، از لحاظ نگارشی نمی گویم، بلکه به لحاظ تاثیر گذاری آن بر نگاه مردم بیان می کنم، با ارسال و اخبار صحیح و کامل بر پوشش های خوبی تاثیر گذار باشیم.

بخشدار شریف آباد در ادامه به جایگاه محور امام رضا(ع) در بخش شریف آباد اشاره کرد و گفت: با دید وسیع و نگاه فرا ملی می توانیم از پتانسیل های ناتمام محور امام رضا(ع) برای مجموعه بخش شریف آباد سودمند باشیم؛ تاکنون به گذر مسافران فکر کرده ایم، می توانیم با ساخت استراحتگاه، داشته های تاریخی و فرهنگی، کشاورزی و گردشگری بخش را به مسافران معرفی کنیم.

وی در ادامه به استقرار روستاها در فاصله اندک از محور امام رضا(ع) اشاره کرد و گفت: بخش اعظمی از روستاها در نزدیکی محور امام رضا(ع) است که این مهم باعث شکل گیری یک فرصت ناب اقتصادی برای مردم است؛ شکل گیری روستاهای هدف گردشگری به همت خود مردم به نفع مردم است در ساختن آن همه باید همراه هم باشیم؛ با ایجاد فرصت اقتصادی در نگاه اول این مردم هستند که می توانند از آن بهره مند شوند پس در این مسیر باید از ساخت و ساز غیر مجاز جلوگیری کنیم تا بتوانیم از فرصت های بکر طبیعی در روستاهای هدف گردشگری بیشتر استفاده نماییم.

بخشدار شریف آباد به استقرار سیلوهای ذخیره گندم و جو اشاره کرد و افزود: وجود سیلوهای گندم و جو در بخش شریف آباد باعث شده تا نگاه خاص تری در استان به این سو شکل بگیرد؛

وی در ادامه به پیشرفت پروژه های عمرانی در روستاهای بخش شریف آباد اشاره کرد و اظهار کرد: در بخش شریف آباد ۱۹ روستا وجود دارد که ۱۸ روستا دارای دهیاری می باشد که روستای حسین آبادقاجار نیز اکنون توسط شورا اداره می شود که بزودی اقدامات جهت گرفتن کد آبادی در این روستا و تخصیص دهیاری این روستا  را شاهد خواهیم بود.

وی در انتها به ۲ مسئله مهم در بخش شریف آباد اشاره کرد و افزود: استعداد گردشگری و اهمیت ترانزیتی بودن محور امام رضا و ایجاد کمپ ها و استراحتگاه ها برای معرفی حوزه های مختلف بخش شریف آباد و احداث ساختمان های چند منظوره برای بهره گیری از امکاناتی چون کتابخانه، خانه هلال احمر ، سرای محله، باشگاه و سالن ورزشی و…. از جمله برنامه هایی است که می توان با کمک دهیاری ها و شوراهای اسلامی انجام دهیم حال آنکه در روستای آلوئک ساختمان چند منظوره در حال بهره برداری و استفاده مردم می باشد و در روستاهای قرمز تپه و جمال آباد نیز کلنگ ساختمانهای چند منظوره به زمین زده شده و در حال ساخت است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*