۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين » ورزشی
  • شناسه : 4256
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۳
  • 117 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه شورای ورزش شهرستان ورامین برگزار شد

ورامین-ابتکارآنلاین: سومین جلسه شورای ورزش شهرستان ورامین به ریاست محسن خوانساری فرماندار و دبیر مجید بذرافشان رئیس اداره ورزش و جوانان با حضور حداکثری اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد . در این جلسه که جهت برگزاری هرچه با شکوهتر مراسم هفته تربیت بدنی و ورزش تشکیل گردید ابتدا سید رضا طباطبایی معاونت سیاسی فرماندار […]

ورامین-ابتکارآنلاین: سومین جلسه شورای ورزش شهرستان ورامین به ریاست محسن خوانساری فرماندار و دبیر مجید بذرافشان رئیس اداره ورزش و جوانان با حضور حداکثری اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه که جهت برگزاری هرچه با شکوهتر مراسم هفته تربیت بدنی و ورزش تشکیل گردید ابتدا سید رضا طباطبایی معاونت سیاسی فرماندار در مورد اهمیت ورزش به ایراد سخن پرداخت سپس رئیس اداره ورزش و جوانان در مورد عملکرد و ۱۲۰ برنامه این اداره در قالب جشنواره پهلوانان شاهد توضیحاتی دارد و خاطرنشان ساخت که کلیه ادارات باید در هفته تربیت بدنی با تبلیغات محیطی و اجرای برنامه های متفاوت ورزشی کمک کنند تا شهر ورامین تبدیل به یک شهر ورزشی گردد .

در پایان جلسه هم  خوانساری فرمنادار ورامین به جمع بندی مطالب پرداخت و متذکر گردید که برگزاری برنامه هایی نظیر جشنواره– گلباران مزار شهدا – بازدید از خانواده معظم شهدا و ایثارگران هم در دستور کار قرار گیرد .

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*