۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1640
  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۸
  • 174 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه فوق العاده شورای اداری شهرستان با حضور معاون رئیس جمهور

شهریار- رامین نیوز: جلسه فوق العاده شورای اداری شهرستان با حضور ائمه جمعه، نماینده مجلس، مدیران ادارات و حجت الاسلام انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور تشکیل شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مجید انصاری معاون پارلمانی ریاست جمهور با شرکت در جلسه فوق العاده شورای اداری شهرستان شهریار ضمن حضور در جمع خدمتگزاران مردم شریف […]

شهریار- رامین نیوز: جلسه فوق العاده شورای اداری شهرستان با حضور ائمه جمعه، نماینده مجلس، مدیران ادارات و حجت الاسلام انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مجید انصاری معاون پارلمانی ریاست جمهور با شرکت در جلسه فوق العاده شورای اداری شهرستان شهریار ضمن حضور در جمع خدمتگزاران مردم شریف این شهرستان سخنانی را پیرامون رسالت مدیران نظام مقدس اسلامی، اهمیت معیشت مردم و ورود سرمایه های غیر دولتی به بخش اقتصادی کشور ایراد نموده واعتدال را اساسی ترین خصیصه دولت تدبیرو امید دانست.

وی در خصوص قابلیت و ویژگی های شهرستان شهریار گفت: این شهرستان با بیش از ۷۰۰ هزار نفر جمعیت باید بودجه بیشتری را به خود اختصاص دهد که انشاءا … در دولت یازدهم به این مهم توجه ویژه ای می گردد.

معاون پارلمانی ریاست جمهور خاطر نشان کرد: استقرار فرمانداری ویژه و دو بخش از
خواسته های مسئولین و مردم شهرستان می باشد،که دراین زمینه نیز در دولت مساعدت های لازم اعمال خواهد شد.

ایشان همچنین در راستای کمک به افزایش اعتبارات استانی شهرستان به منظور ساخت بیمارستان امام خمینی شهریار قول مساعدت داده و از همدلی و فضای با نشاط بین مردم، مسئولین و مدیریت عالی دولت در شهرستان تشکر کرده و انتصاب آقای هادی زاده به عنوان یک مدیر مجرب، ارزشی و با تدبیر و تجربه کافی را از توجهات ویژه دولت به این شهرستان دانست.

قبل از سخنان معاون پارلمانی رئیس جمهور، هادی زاده فرماندار شهریار ضمن تقدیر از حضور حجت الاسلام انصاری به معرفی ویژگی های این شهرستان پرداخته و اظهار داشت: مرکزیت شهریار در غرب استان با توجه به فقر و محرومیت و تراکم جمعیت و علیرغم عنایات ویژه استانداری تهران و شخص مهندس هاشمی استاندار محترم، توجه بیشترمدیران استان و وزراتخانه ها به شهریار را ایجاب می نماید.

وی با تجلیل از تعامل بین مردم، مسئولین، ائمه جمعه، مسئولین قضایی، ادارات و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با فرمانداری خواستار ارتقاء شهرستان شهریار به فرمانداری ویژه و همچنین اصلاح تقسیمات کشوری خصوصاً ایجاد بخشهای پیشنهادی قائم و سعیدیه در شهرستان شده و اعتبارات تخصیصی به شهریار را ناکافی و غیرمنطبق با مطالبات عمومی دانستند و خواستار حمایت دولت محترم در جهت تحقق مطالبات مردم شهرستان را شدند.

حجت الاسلام سالمی امام جمعه شهریار و حسین گروسی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز در تأیید مطالب فرماندار نسبت به تقویت اعتبارات شهرستان از طرف دولت سخنانی را ایراد نموده و از حضور جناب آقای دکتر انصاری تشکر کردند.

معاون محترم پارلمانی رئیس جمهور همچنین در جمع هزار نفری فرهنگیان سخنان مهمی را بیان نمودند.

در این مراسم آقای انصاری به پاس گرامیداشت مقام معلم و استاد شهید مطهری وبه منظور تقدیر از معلمان منتخب و نمونه شهرستان، در جمع ۱۰۰۰ نفری فرهنگیان شهرستان در تالار شباهنگ حضور یافته و در زمینه مقام والای معلم و جایگاه علم و سیاست های دولت ایراد سخن نمودند.

در این جمع مسئولین محلی، ائمه جمعه ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و فرماندار لوح سپاس از معلم، را به عنوان پیشکسوت تقدیم ایشان نموده که با استقبال بی نظیر حضارمواجه شد.

آقای انصاری در پایان اظهار داشت: با توجه به محرومیت و مشکلات شهریار و تراکم جمعیت درخصوص تأسیس بخشداری ها و فرمانداری ویژه شهریار و افزایش اعتبارات قول مساعدت و همکاری را در حد توان و اختیارات میدهم.

شرکت در کنفرانس خبری با حضور خبرنگاران رسانه ها و مطبوعات آخرین بخش از سفر حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای انصاری به شهرستان شهریار بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*