۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 3548
  • ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۳
  • 141 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه هماهنگی برنامه تلوزیونی سلام تهران در پیشوا

پیشوا – ابتکارآنلاین: جلسه هماهنگی برنامه تلوزیونی سلام تهران که مقرر گردیده است از تاریخ ۸/۶/۹۳ لغایت ۱۳/۶/۹۳ با رویکرد معرفی ظرفیت ها و پتانسیل شهرستان پیشوا از شبکه ۵ سیما پخش شود. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این جلسه که فرماندار شهرستان، معاون سیاسی، روابط عمومی، بخشداران، مدیران دستگاهها و ادارات حضور داشتند […]

پیشوا – ابتکارآنلاین: جلسه هماهنگی برنامه تلوزیونی سلام تهران که مقرر گردیده است از تاریخ ۸/۶/۹۳ لغایت ۱۳/۶/۹۳ با رویکرد معرفی ظرفیت ها و پتانسیل شهرستان پیشوا از شبکه ۵ سیما پخش شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این جلسه که فرماندار شهرستان، معاون سیاسی، روابط عمومی، بخشداران، مدیران دستگاهها و ادارات حضور داشتند هماهنگی لازم جهت اجرایی شدن برنامه ها و پوشش کامل ظرفیت شهرستان در حوزه های مختلف صورت گرفت.

عباس ملکوتی خواه اظهار داشت: رسانه بعنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین جهت معرفی شهرستان انعکاس رویدادها و ظرفیت ها از لحاظ موقعیت فرهنگی و اقتصادی، کشاورزی و دامپروری است

وی بیان کرد: نظر به اهمیت معرفی شهرستان و نقش مهم و کلیدی که رسانه بخصوص صدا و سیما در جامعه دارد و این پل ارتباطی بین مردم و مسئولین بهترین فرصت است که  رویدادها و ظرفیت های این شهرستان را از لحاظ موقعیت فرهنگی و اقتصادی ، کشاورزی و دامپروری ارائه دهیم که این همت و تلاش همه دستگاه های مسئول را می پذیرد.

در ادامه ضمن تبادل نظر اعضای جلسه هم مصوباتی داشت:

۱- مقرر گردید جهت معرفی کشاورز نمونه، صنعتگر و کارآفرین بارز، قاری نمونه قرآن، خانواده شهداء و ایثارگر، فرهیختگان نخبه، ورزشکاران نخبه و شوراهای نمونه روستایی و بخش از سوی  ادارات مربوطه به فرمانداری معرفی تا هماهنگی های بعدی انجام پذیرد .

۲-آن دسته از امکانات موجود شهرستان که قابلیت معرفی دارند از جمله پرورش شترمرغ، پرواربندی، کشت گیاهان دارویی، تولیدات صیفی، گل و گیاه و….توسط متولیان امر تعیین و به فرمانداری اعلام شود.

ب)به منظور هماهنگی اجرای برنامه و پیاده روی خانوادگی با شکوه در تاریخ ۱۳/۶/۹۳ پس از اخذ نظر کارگردان و تهیه کننده برنامه، مبدأ و مقصد مراسم تعیین و از سوی شهرداری، صنعت و معدن و تجارت ،جهاد کشاورزی ،اداره ورزش و جوانان و….اطلاع رسانی مناسب انجام پذیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*