۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 6710
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۴
  • 81 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه پیشگیری از حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال در فرمانداری برگزار شد

فیروزکوه – ابتکار ورامین: جلسه پیشگیری از حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال با تاکید بر تعامل هر چه بیشتر دستگاه های مسؤول و متولی در پوشش حوادث احتمالی این شب در فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – در این جلسه که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: جلسه پیشگیری از حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال با تاکید بر تعامل هر چه بیشتر دستگاه های مسؤول و متولی در پوشش حوادث احتمالی این شب در فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – در این جلسه که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، مواردی همچون توزیع بروشور حوادث چهارشنبه آخر سال در بین مدارس، نصب بنرهای هشدارهای ایمنی، بازدید از کپسول های اطفاء حریق در ادارات، بانکها و جایگاه های توزیع سوخت، لزوم برقراری ارتباطات بی سیمی بین اورژانس ۱۱۵، پلیس و آتش نشانی و ارایه توصیه های ایمنی از طریق رسانه ها و مساجد از سوی مسؤول ستاد مدیریت بحران فرمانداری مورد تاکید قرار گرفت.

همچنین لزوم جمع آوری سطل های زباله پلاستیکی سطح شهر از سوی شهرداری، آماده باش عوامل شهری، بازدید از واحدهای صنفی و کنترل اماکن از سوی نیروی انتظامی، تعامل نیروی انتظامی و سپاه در این زمینه، لزوم آماده باش اکیپ های منطقه برق فیروزکوه و ارجمند و همچنین آمادگی عوامل راهداری به منظور امدادرسانی در مواقع ضروری، دیگر مواردی بود که در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت.

در ادامه سروان یوسف رجبی بشلی فرمانده پلیس راه فیروزکوه- دماوند از اعلام آماده باش به سه تیم گشتی برای گشت زدن در اماکن مهم سطح شهر و مراکز نظامی و انتظامی و دو تیم استقراری برای حضور در پمپ بنزین نم رود و منطقه روبروی بیمارستان امام خمینی(ره) شهر خبر داد و گفت: اکثریت قریب به اتفاق تجمعات مردمی در این شب در شهرها است، اما گاهاً در خارج از شهرها نیز شاهد این موضوع هستیم که با وجود اکیپ های گشتی مدیریت خواهند شد.

همچنین علی اکبر مؤمنی مسؤول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فیروزکوه در ادامه جلسه بر لزوم تعامل بین دستگاه های متولی تاکید کرد و هشدار داد: تجربه نشان داده هر گاه حادثه ای ناگوار اتفاق بیفتد، ابتکار عمل نیروها از دست می رود و بر این اساس باید هوشیار باشیم.

وی خاطرنشان کرد: پرسنل آتش نشانی از دو روز پیش در آمادگی کامل به سر می برند و نیروها در محل های تعیین شده استقرار خواهند یافت.

مؤمنی خواستار آن شد تا مجموعه هلال احمر و پلیس راهنمایی و رانندگی نیز همچون همیشه یار و کمک حال دیگر نهادها باشند و تصریح کرد: امسال و با عنایت به سکونت بیش از ۵۰۰ خانوار در سایت بزرگ مسکن مهر دشت ناصر فیروزکوه، این منطقه نیز تحت پوشش و نظارت آتش نشانی خواهد بود.

پلیس پیشگیری نیروی انتظامی، معاون اداره راه و شهرسازی، معاون برق منطقه فیروزکوه، نماینده اورژانس ۱۱۵ ، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی و نماینده جمعیت هلال احمر شهرستان، دیگر مسؤولان حاضر در این جلسه بودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*