۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 2169
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۹
  • 102 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه کارگروه امور اقتصادی شهرستان قرچک برگزار شد

قرچک – رامین نیوز: جلسه کارگروه امور اقتصادی شهرستان قرچک  با حضور سید جواد رضوی معاون فرماندار، ولی اله زندیه سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت، نصرتی رئیس جهاد کشاورزی، قشقایی رییس اداره کار، رفاه و تامین اجتماعی، افشار نادری مدیر عامل شهرک صنعتی قرچک در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار […]

قرچک – رامین نیوز: جلسه کارگروه امور اقتصادی شهرستان قرچک  با حضور سید جواد رضوی معاون فرماندار، ولی اله زندیه سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت، نصرتی رئیس جهاد کشاورزی، قشقایی رییس اداره کار، رفاه و تامین اجتماعی، افشار نادری مدیر عامل شهرک صنعتی قرچک در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این جلسه معاون فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به سوابق تشکیل کار گروه تخصصی در سطح استان و به تبع آن در شهرستانها ضرورت ساماندهی مجدد فعالیت های بخش های مختلف اقتصادی شهرستان را مطرح نمودند.

سید جواد رضوی بر اهمیت مسائل اقتصادی  به عنوان موضوع روز کشور تاکید کرد و افزود: تشکیل کارگروهی تحت عنوان کارگروه امور اقتصادی شهرستان با موضوعات مرتبط با بخش صنعت و معدن و کشاورزی برای ایجاد هماهنگی بین دستگاه ها و ادارات مرتبط برای ایجاد هم افزایی در جهت توسعه شهرستان ضروری است.

وی با بیان اینکه بایستی مولفه های اقتصادی در تمامی ادارات بخصوص ادارتی مانند صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و شهرک صنعتی نهادینه شود، گفت: برای توسعه شهرستان باید داده های آماری مورد نیاز متناسب با فعالیت های ادارات مربوطه در مورد شهرستان تهیه و مسائل و مشکلات در بخشهای صنعت، کشاورزی، حمایت های قانونی لازم برای فعال نمودن شهرک صنعتی و رفع موانع و مشکلات موجود بررسی و حل شود.

معاون فرمانداری شهرستان قرچک در پایان اظهار داشت: این کارگروه به منظور فراهم نمودن مقدمات اجرا و تحقق سیاست ها و اهداف ابلاغ شده اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری و برنامه ریزی های مشترک جهت رفع موانع اقتصادی و حمایت از تولید، افزایش بهره وری، حمایت از سرمایه گذاری و راه اندازی شهرک صنعتی و حل موانع پیش رو و حرکت هر چه بهتر در مسیر توسعه بصورت مستمر برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است در این جلسه مسئولین ادارات کار، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و شهرک صنعتی قرچک ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه، آمادگی خود را در جهت اجرای تصمیمات این کارگروه اعلام نمودند.

 همچنین در این جلسه مقرر شد آیین نامه ای برای برگزاری جلسه شامل ترکیب اعضاء و شرح وظایف آنان تدوین گردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*